Пари знаків зодіаку, які ненавидять одне одного, тому що в них різний світогляд

Астрологи назвали пари знаків зодіаку, які через різницю в світогляді ненавидять одне одного. А ще в «багаття» неприйняття іншого знаку, свої дрова підкидає й характер. Хто ж ці знаки зодіаку, які ніяк не можуть знайти спільну мову й чому?

Непримиримість Діви та Водолія через їх різний світогляд

Як правило, практичні й раціональні представники знаку зодіаку Діва, планують своє життя на кілька років наперед. Діва ненавидить безлад та легковажність, які притаманні знаку зодіаку Водолій. Цей представник повітряної стихії часто непрактичний, іноді розсіяний, Водолій не терпить ніяких обмежень та правил. Це бунтар і експериментатор, який ненавидить життя за розкладом, який обожнює представниця земної стихії.

Нерідко Діва засуджує те, що їй не подобається, а такого багато в характері Водолія. У свою чергу, через дух протиріччя, Водолій намагатиметься ще більше провокувати Діву. Суперечності у світоглядах цієї пари знаків зодіаку стають просто катастрофічними – їм практично ніколи не вдається досягти компромісу.

Кожен з цих знаків – Діва та Водолій, впевнений, що його погляд на життя – єдино вірний і йому не слід нічого змінювати. Вони ненавидять одне одного і це негативне почуття їх настільки спустошує, виснажує, що ці знаки зодіаку воліють за краще триматися подалі одне від одного.

Пара знаків зодіаку Овен і Телець мають різний характер й тому не можуть знайти порозуміння

Представник вогняної стихії Овен, має ж таку яскраву та активну вдачу і його просто бісить повільність та розміреність Тельця. Вони абсолютно різні за характером і темпераментом, в них різний життєвий уклад.

Стриманість та незворушність Тельця можуть довести запального Овна до сказу. Підопічний войовничого Марса, Овен все життя прагне змін, новизни, а Телець важко переживає відсутність комфорту та стабільності. Зміни можуть спричинити у Тельця напад несподіваної ненависті.

Діяльний, звиклий до блискавичних дій, Овен ненавидить Тельця, оскільки вважає його сибаритом і ледарем, в якого пасивний стиль життя.

Представники земного знаку зодіаку – спокійні і впевнені в собі, але коли відчувають чиюсь неприкриту ненависть, одразу вступають у протистояння та забувають про здоровий глузд. І передбачити, хто вийде з нього переможцем, баран – Овен чи бик – Телець, не візьметься ніхто, адже обидва знаки сильні та затяті.

Пари знаків зодіаку, які ненавидять одне одного: Рак і Стрілець

Для вразливого й емоційного Рака, складно сприймати дещо грубу, наполегливу манеру спілкування Стрільця. Більшість представників Рака – домашні, одній з найкращих «сімейних» знаків. Вони люблять домівку, тиху обстановку; для щастя їм достатньо спілкуватися лише з близькими людьми. Знак зодіаку Рак ненавидить прагнення Стрільця спілкуватися з великою кількістю людей, а також його зневагу чужими інтересами. Стрілець, своєю чергою, постійно готовий вирушити в дорогу, він не розуміє «домашніх» людей, які готові обмежити своє існування чотирма стінами.

Знак зодіаку Рак ненавидять, коли його змушують чи спонукають до негайних дій та швидкої реакції. Тому він може розізлитися на Стрільця, який намагається розбурхати тихий затишок Рака.

Вільного та волелюбного Стрільця дратує, коли Рак проявляє нав’язливість та демонструє невпевненість у собі. Сильні духом підопічні Юпітера вважають це слабкістю характеру. Рака ж епатує розкута поведінка Стрільця, яку вони вважають верхом непристойності.

Їхня взаємна ворожість пояснюється тим, що це представники протиборчих стихій – Води та Вогню, яким ніколи не судилося знайти порозуміння.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст