ГоловнаАстрологіяОвен: справжній і фальшивий друг по знаку Зодіака

Астрологи вважають, що представники деяких знаків Зодіаку легше знаходять спільну мову один з одним, а інші, хоча й товаришують – їх дружба фальшива. Спираючись на притаманні риси характеру по знаку Зодіака, астрологи розповіли, хто справжній і фальшивий друг для Овна. Фахівці уточнюють, що вони дають загальні характеристики зодіакальним знакам, на які варто звернути увагу і це не остаточний вердикт. Адже життя сповнене несподіванок.

Справжній друг – це частинка Вашої душі і сили, той, кому Ви можете довірити найпотаємніші думки і той, хто завжди Вас підтримає.

Але іноді, людина може прикидатися другом, а насправді ненавидіти Вас та заздрити всім Вашим досягненням.

Овен – енергійний і сміливий знак, який легко і невимушено стає лідером будь-якої компанії людей. Він швидко і легко знайомиться, йому подобаються нові і цікаві люди, гамірні компанії. Предстаники цього знаку відносяться до тих людей, хто заряджає оточуючих своєю енергією, ідеями.

Іноді Овни бувають занадто наполегливими, люблять командувати, нав’язувати свою думку, що може не сподобатися іншим.

Овен: справжній друг по знаку Зодіака – Терези

Астрологи вважають, що представники знаку Овен шукають у своєму другу свою протилежність. Овни активні, прямолінійні та задиристі, тому їх доповненням стане протилежний знак – Терези. Разом представники цих двох знаків будуть доповнювати один одного, навчати і завжди знайдуть компроміс, тому вони можуть бути справжными друзями.

Терезам складно зважитися прийняти рішення, тоді як Овен має рішучість це зробити. У той же час Овнам не вистачає терпіння і спокою в житті, що є основою життя Терезів.

Таким чином, Овен і Терези гармонійно доповнюють один одного, перекриваючи слабкі сторони і підсилюючи сильні.

Овен: фальшивий друг по знаку Зодіака – Козерог

Обидва знаки: Овен і Козерог – працьовиті, мають жагу до нових знань. Проте Овен любить ризик і звик все робити у дуже швидкому темпі через що часто вчиняючи поспішно і необдумано.  Він перемикається з однієї справи на іншу.

Козерог воліє просуватися обережно, наперед продумавши і зваживши кожен свій крок. Варто пам’ятати, що Козерог здатен на все на шляху досягнення своєї мети. Він може скористатися щирістю і відкритістю Овна, щоб отримати бажане. Через це астрологи вважають, що частіше за все – Козерог фальшивий друг для Овна. Тому, якщо Овну і Козерогу є що ділити, сварок і конфліктів не уникнути.

Ви не можете копіювати текст