ГоловнаАстрологіяОвен: що робить Овна гарною парою, а що поганим партнером

Овен: що робить Овна гарною парою, а що поганим партнером

Астрологи вважають, що найкраще, що дозволить зрозуміти, яку пару складає Овен з іншими знаками Зодіаку, це подивитися на основні риси характеру, притаманні Овну. Ця інформація допоможе швидко зорієнтуватися і зрозуміти, яка сумісність з іншими знаками зодіаку і що робить Овна гарною парою, а які риси характеру роблять Овна поганим партнером. Особливості характеру цього знаку Зодіаку впливають на вибір романтичного партнера.

Овен: сумісність з іншими знаками зодіаку, що робить Овна гарною парою?

Фахівці назвали риси характеру Овна, які роблять людей цього знаку Зодіаку чудовим партнером.

Пристрасть

Представникам вогняної стихії – Овнам, імпонують люди, які ставляться до більшості речей з ентузіазмом. Тобто людина-партнер Овна має схожі погляди на життя, демонструє життєрадісність і активність.

Оскільки пристрасна натура Овна може трохи напружувати у стосунках, Овен відчуває себе в безпеці і розуміється у відносинах з тими, хто може відповідати їх пристрасній енергії і силі. Коли пристрасть Овна зустрічає тепло і доброзичливість в іншої людини, між ними пролітають іскри справжнього почуття і вони можуть стати гармонійною парою.

Інтелект

Люди, народжені під знаком Овна, цінують розум і інтелект. Овен – лідер і любить пізнавати нове, захоплюються новими ідеями. Тому інтелектуальні знаки Зодіаку будуть цікаві для Овна.

Овни можуть розглядати інтелектуальний рівень партнера як джерело нових пригод і можливостей, які можуть надовго зберегти зацікавленість Овна.

Бути поряд з думаючою людиною дуже корисно і для самого Овна. Це особливо важливо коли імпульсивність Овна стає неконтрольованою. Розумний партнер може стримати цей вихор енергії, яка іноді можу мати руйнівну силу для і самого Овна.

Загалом, Овну нецікаві люди, які мають обмежений інтелект.

Відкритість

Знак Овна відомий своєю відкритістю і чесністю. Людям цього знаку Зодіаку подобається бачити таку ж відкритість у свого партнера в романтичних стосунках. Овен щосили намагається зрозуміти людей, які пасивні, потайливі або не розуміють своїх потреб і бажань. Ось чому цей знак зодіаку приваблює тих, хто готовий відкрито висловлювати свої думки і почуття.

У той час як Овен жадає прозорості в романтичних стосунках, він хоче відразу перейти до справи, оголюючи свою душу. Овен цінує партнера, який не скупиться на слова, і тим же відплатить за ясність романтичного партнера.

Підприємливість

Овен мріє мати партнера в романтичних стосунках, з яким можна розділити свої пригоди. Овен привертає увагу людей, які досягають, змагаються і пробують нове.

Люди, у яких є хобі з високим рівнем адреналіну – наприклад, автоспорт або альпінізм – можуть стати прекрасним суперником для Овна. Точно так, товариш по команді або колега, з яким Овен, здається, завжди бореться за лідерство, насправді можуть  стати гарною парою. Інакше кажучи, люди, у яких таке ж сильне прагнення чогось досягати і випробувати нове, як і Овен, стануть чудовим партнером і разом вони складуть гарну пару!

Увага до деталей

Овен сповнений рішучості домагатися своїх цілей. Незважаючи на те, що у людей цього знаку Зодіаку є пристрасть і прагнення слідувати бажанням свого серця, Овен іноді може залишати поза увагою важливі деталі, які можуть зробити або зламати їх успіх. Ось чому партнер, уважний до деталей, може виявитися величезною перевагою для впертого Овна.

Майте на увазі, що партнери, які занадто зосереджені на дрібних деталях, можуть діяти Овну на нерви. Але партнер, який може допомогти Овна побачити загальну картину, не збиваючи його з пантелику, ідеально підходить!

Овен: які риси характеру і що робить Овна поганим партнером?

Овен наділений сильним характером. Тому непідходящий партнер зробить нещасним і себе, і Овна. Ось риси характеру, які  Овен не хоче бачити в своєму партнері

Надмірна структурованість

Люди, народжені під знаком Овна, живуть пригодами, гострими відчуттями і безпосередністю. Вони шукають новий досвід, а це значить, що їм також потрібна певна ступінь гнучкості, щоб домогтися успіху. І з таким підходом до життя надмірна структурованість – несумісні. Романтичні партнери, чий життєвий принцип – дотримання і строге слідування планам, жорстким графікам і жорстко структурованим повсякденним  регламентам, можуть засмутити Овна. Тому партнер з такими життєвими принципами, який одержимий ідеально структурованим життям, не підходить Овна.

Чутливість

Якщо ви знаєте Овна, ви знайомі з його прагненням бути прямим, відкритим і чесним. Правдиві слова Овна іноді можуть викликати образу, навіть, якщо він це казав з найкращих міркувань. Люди цього знаку Зодіаку не обов’язково будуть ходити навшпиньки навколо почуттів своїх більш чутливих друзів. Коли член сім’ї або партнер реагує на прямоту Овна сльозами або сумом, занепадом, Овен має тенденцію хвилюватися і замкнутися. Якщо товариш або член родини на слова Овна відреагує сльозами або замкнутістю, Овен у відповідь також засмутиться і закриється від спілкування. Це робить Овна поганим партнером.

Цей вогненний знак цінує людей з товстою шкірою, які люблять і цінують «чорний гумор». Овен позитивно сприймає, якщо партнер чинить йому опір і дає відсіч. Овну не подобається -це необхідність йти на компроміс зі своєю чесністю і прямотою, щоб не образити почуття іншої людини.

Бездіяльність

Життєвий девіз Овна – «двіж», бути активним. Тому романтичні партнери, які віддають перевагу проводити час вдома, погано поєднуються з цим знаком зодіаку. Овен хоче рухатися і займатися новою, цікавою справою, щоб був виклик або змагання. У романтичних стосунках Овен любить бути з партнером, який знаходиться поруч з ним і розділяє великі гострі відчуття. Ось чому людям, які поставили б собі діагноз як «нероба» і «домашня людина», краще уникати романтичних відносин з Овном.

Повільність

Як Овен не терпить бездіяльність, так він не виносить і повільний темп. Деякі представники зодіакального кола підходять до вирішення життєвих питань зважено, вдумливо. А такий підхід вимагає уповільнення, зниження темпу, унеможливлює імпульсивність і швидкість прийняття рішень. Оскільки Овен хоче жити швидко і «адреналіново», він може відчувати, що його стримують партнери, які хочуть зупинятися і обдумувати кожен свій наступний, навіть маленький, крок.

Святенництво

Овен не боїться бути самим собою у всіх аспектах романтичних відносин. Найкращі стосунки з таким партнером, який також любить відкритість. Овен може відчувати себе обдуреним або незрозумілим людьми, які більш замкнуті і це робить Овна поганим партнером. Більш скромні люди можуть відчувати себе некомфортно, рухаючись в темпі, заданому неприборканою пристрастю Овна. Але Овен ніколи не буде підлаштовуватися під когось, свідомо намагаючись ввести в оману щодо своїх життєвих принципів. Тому, коли Овен відчує у партнері святенництво і нещирість, тоді їм ніколи не стати гарною парою на тривалий час. Представники цього знаку Зодіаку самі не брешуть і не потерплять від свого партнера, яка стосується головних правил життя, якими вони керуються.

Що дратує Овна?

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст