ГоловнаАстрологіяОвен: характер і доля народжених 21 і 22 березня

Астрологи розповіли про особливості, які притаманні представникам знаку Овен і залежності від дати народження. Характер і доля народжених 21 і 22 березня представників цього знаку, допоможе краще розібратися у собі і зрозуміти, як чинити на життєвому шляху.

Покровитель Овна – Марс допомагає воїнам, тактикам і стратегам, впливає на особисті якості народжених в цей період людей (21 березня – 20 квітня).

Важливі роки життя: 15, 30, 45 і 75 років.

Овен: характер і доля народжених 21 березня

Астрологи вважають, що доля Овна, народженого 21 березня, досить незвична, оскільки їх шлях наповнений тріумфальним підкоренням вершин і жахливими падіннями, різкими змінами напрямків.

Позитивні якості Овнів, народжених 21 березня: сила, неймовірна наполегливість, творче мислення, здатність притягувати удачу, швидке засвоєння нових знань і умінь.

Негативні якості, які часто призводять до втрати досягнень: нестриманість, запальність, нетерплячість, схильність до задоволення занадто великих амбіцій.

Таємниця дня народження полягає в отриманих від Всесвіту особистих якостях: безкомпромісність, емоційна відкритість всьому новому, надзвичайна прямолінійність, здатність народжувати безліч творчих ідей і втілювати більшість з них у життя. Все ці якості пов’язані з датою народження 21 березня – днем весняного рівнодення.

Овен: характер і доля народжених 21 березня, особливості характеру

Часто Овни, які народжені 21 березня – фантазери і мрійники, вони лідери, здатні створювати неймовірні проекти. Але не всі вони можуть реалізуватися через втрату цікавості Овна до них чи через небажання шукати компроміси з діловими партнерами і, навіть, з реальністю. Безкомпромісність і принциповість часто заважають народженим 21 березня подивитись на себе і на життя під іншим кутом. Повністю підкоряючись власним прагненням, ці Овни вважають інших особистостей слабкими і схильними підкорятися обставинам.

При всьому цьому, Овни народжені 21 березня, вміють знаходити ідеальний баланс між матеріальними аспектами і духовним наповненням. Виключенням являється сфера відносин, їм доводиться прикладати чимало зусиль для отримання гармонії. Адже в їх особистості закладена впевненість в тому, що розумні і гідні люди будуть думати так само, як і вони. І тому, народжені в день весняного рівнодення, часто мовчать і зберігають справжній імператорська спокій, перебуваючи у впевненості, що пояснення не потрібні, а партнер керується аналогічними їх думками і почуттями. Ця впевненість часто призводить до того, що оточуючим Овна людям, доводиться стикатися з раптовими спалахами роздратування і жахливими нападами гніву.
Народженим 21 березня необхідно направляти свою кипучу енергію не тільки на перетворення зовнішнього світу, а й себе. Людям першого дня рівнодення в своїх духовних пошуках потрібно уникати практик, які підкорюють і психотропних речовин. Інакше вони ризикують втратити контроль і силу, надану зірками.

Здоров’я людей, народжених 21 березня, достатньо міцне.

Овен: характер і доля народжених 21 березня, порада астрологів

Для досягнення успіху Овнам, народженим 21 березня, необхідно навчитися керувати своїм гнівом і розвивати в собі чутливість і фактичність. Уникайте самозакоханості, дріб’язковості, зарозумілості, бажання мстити через роки, гордині, так як ці емоції заважають адекватно оцінювати те, що відбувається і враховувати всі ризики, а в результаті можуть призвести до трагічного руйнування життя і власної особистості.

Овен: характер і доля народжених 22 березня

Люди цього дня здатні реалізовувати всі свої задуми, чудово керують великими колективами, вміють добиватися незалежності в любому оточенні, легко уникають фінансових проблем. Вони часто віддають перевагу тілесним радощам, а не духовному розвитку. Овни, народжені 22 березня, чудово вміють завоювати довіру необхідних їм людей і викликають захват у оточуючих. Але саме через це, вони мають багато заздрісників і недоброзичливців.

Риси характеру Овнів, народжених 22 березня: розум, принциповість, вміння управляти сторонньою увагою і вміння уникати інтриг. Завдяки цим якостям, вони не тільки виявлять недостойну людину у своєму оточенні, але ще й переможуть її без підлих і неетичних вчинків.

Таємниця дня народження – вміння шукати компроміси при вирішенні важливих завдань, талант залучати кошти й цінності, передбачення моєлитвих варіантів розвитку заплутаних ситуацій. Особливості цих людей, якими наділитла їх характер доля – віра в себе і здатність добиватися поставлених цілей будь-якою ціною, незважаючи на невдачі і поразки. Завдяки цим рисам характеру, часто вони стають гарними бізнесменами, керівниками великих компаній і просто багатими людьми.

Овен: характер і доля народжених 22 березня, особливості характеру

Овни цього дня, дуже вибагливі до оточуючих, вони з презирством ставляться до тих, хто не виконує своїх обіцянок, хто щось приховує, хто не вміє досягати своєї мети. Забудькуватість вони сприймають як брехню, балакучість – як спробу відвернути увагу від важливих речей, а дипломатичність називають підлістю і не щирістю, бажанням обманути. Таке сприйняття і оцінка мотивів оточуючих склалася тому, що представники Овен, народжений 22 березня, виносить судження про людей на основі свого характеру. Через неспівпадіння судження і реальності, Овниен часто впадаютьє у гнів безпідставно.

Народжені 22 березня, завжди твердо стоять на ногах в духовному, емоційному і матеріальному плані. Вони мають змогу присвятити себе улюбленій справі чи хобі. Такі люди завжди віддані своїм переконанням, ідеальному уявленню про себе і свій спосіб життя.
Змусити зрадити свої ідеали, ідеї і відступити від вирішення обраних завдань, таку людину може тільки катастрофа, яка зрівняна з апокаліпсисом. І ніщо не гарантує того, що такий відступ від основного життєвого напрямку не буде тимчасовим.
Здоров’я представника Овна, народженого 22 березня, може викликати заздрість. Тільки схильність до надмірного вживання їжі та алкоголю може їм зашкодити. Тому їм варто обмежувати себе у цих питаннях.

Овен: характер і доля народжених 22 березня, порада астрологів

Овен, народжений 22 березня, повинен позбутися презирства і бажання принизити тих, у кого менше сил та енергії. Варто бути більш поблажливим до тих, хто не може досягти своєї мрії або стикнувся з невдачею. Тобто, потрібно бути більш милостивим і поблажливим до людей. Вам потрібно уникати мстивості, поспіху та бажанням боротися зі всім світом. Ставши більш дипломатичною людиною, Ви зможете добитися значно більшого у своєму житті.

Ви не можете копіювати текст