ГоловнаАстрологіяНебезпечні знаки зодіаку – хто вони?

Небезпечні знаки зодіаку – хто вони?

Деякі знаки зодіаку несуть ризики у спілкуванні для оточуючих через свою енергетику, характер і спосіб життя. Хто ж вони, ці небезпечні знаки зодіаку? Чому астрологи вважають їх більш небезпечними, ніж інших представників зодіакального кола?

Овен

Переважна більшість представників Овна дуже небезпечні для оточуючих і для себе, тому що у них слабо розвинений інстинкт самозбереження. Ці люди люблять небезпеку, екстрим, пригоди. Що найгірше, так це те, що складно протистояти спокусі піти за ними.  Ті, хто знаходиться поруч з Овном, швидко звикають до їх динамічного способу життя і тому часто не помічають моменти, коли варто відступитися.

Овен любить сперечатися, через що часто попадає в центр конфліктів. І, відповідно, хвилею накриє і того, хто поруч з ним. Люди знаку зодіаку Овен часто привабливі і милі, але треба зважати на особливості їх характеру, щоб не потрапити під «анігіляцію» цього представника вогняної стихії.

Рак

Для багатьох може бути дивним, але Раки включені в небезпечні знаки зодіаку і ось чому. Астрологи вважають знак зодіаку Рак небезпечним, тому що він мстивий. Рак завжди знайде можливість зробити якусь пакість людині, якщо в минулому вона була до нього недостатньо привітною. Раки люблять створювати ситуації, у яких ви залежить від них цілком і повністю. Вони ставлять свої умови та намагаються втягнути вас у свою гру.

Раки не дорожитимуть дружбою, якщо справа дійде до фінансового успіху чи підвищення на роботі. Часто представники Рака будуть друзями лише доти, доки ви можете щось дати їм. Як тільки ви перестаєте бути корисними для них, вони віддаляються і забувають вас як непотрібну загублену річ.

Діва

Представники земної стихії – знак зодіаку Діва, небезпечні своєю непередбачуваністю. Це досить добродушні люди, які можуть терпіти недоліки і негатив іншої людини. Але настає момент і їм вривається терпець. Після цього доведеться збирати не тільки уламки дружби, а й уламки розбитого посуду. Не варто їх провокувати.

Якщо не провокувати Діву на конфлікт, а бути з ними доброзичливими, то все буде в повному порядку. З них виходять чудові друзі, які за необхідності завжди підтримають та допоможуть. Часто люди знаку Діви мають песимістичний склад характеру, може через свої вміння аналітика? І тому стають небезпечні через те, що заражають сумнівами навіть найвпевненіших у собі людей.

Стрілець

Гіперактивний  знак Стрілець астрологи також включили в небезпечні знаки зодіаку, тому що Стрільці – природжені маніпулятори. Мається на увазі, що своєю поведінкою вони можуть потужно впливати на настрій оточуючих людей.

Стрільці це дуже цілеспрямовані люди, які не бояться перевірок на міцність. Вони здатні скористатися будь-якою ситуацією, щоб досягти своєї мети. Додає масла у вогонь їхня особлива непередбачуваність. Сьогодні Стрільці милі та чуйні, а завтра вони намагаються нажитися на вашій доброті.

Козеріг

Козерога легко виправити, якщо цим займатиметься близька людина, але проблема полягає в тому, що Козероги не прагнуть заводити близьких друзів. Цей знак зодіаку може зрадити , не повівши бровою. Це відбувається не через жадібність, а через те, що вони щось для себе вирішили. Вони сліпо вірять у те, що їм все минеться, тому дозволяють собі дуже багато.

Козероги завжди гнуть свою лінію, бо вони дуже вперті. З ними краще не сперечатися, особливо прилюдно. Вони наводять першокласні докази, які можуть поставити вас у незручне становище.

Звичайно, даний огляд називає небезпечні знаки зодіаку, спираючись лише на деякі риси характеру. Насправді ж, небезпечні люди можуть представляти будь-який знак зодіаку. А у названих вище знаків є безліч позитивних і прекрасних рис, завдяки яким їх близькі та друзі з задоволенням спілкуються з ними.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст