ГоловнаАстрологіяНе друзі по знаку Зодіаку: хто з ким не зможе товаришувати і...

Не друзі по знаку Зодіаку: хто з ким не зможе товаришувати і чому

Зодіакальне коло включає 12 знаків Зодіаку, кожен з який має спільні риси характеру. На думку астрологів, існують знаки Зодіаку, які не зможуть товаришувати один з одним. Такий висновок вони зробили, вивчивши основні риси характеру, притаманні кожному знаку. Знання того, хто з ким не зможе уживатися і товаришувати, та чому вони не друзі один з одним, допоможе вирішувати складні ситуації та уникати конфліктів у відносинах.

Овен

Вогняний знак Овна не може товаришувати з людьми, які керуються тільки почуттями. Також, Овна дратують люди, які роблять все повільно. На думку астрологів в Овна малоймовірна дружба з Рибами. Вони можуть нормально співіснувати, якщо не бачать і не чують один одного. Або це відбувається вкрай рідко.

Тілець

Щоб когось ненавидіти, для Тільця повинна бути серйозна причина. Представники Тільця не друзі з тим, хто їх ігнорує, хто виказує до них байдужість. Так можуть вчиняти знаки Зодіаку – Овен і Близнюки. Овен, через свою поривчасту натуру, а Близнюки можуть вирішити, що цей представник Тільця для них не цікавий, тому і не будуть товаришувати з ним.

Близнюки

Знак Близнюки рідко когось ненавидить всім серцем. зазвичай вони роблять простіше – припиняють спілкуватися з нецікавими для них людьми. На думку астрологів для Близнюків не друзі будуть представники Козерога, тому що цей знак боїться експериментувати і дуже обережний. У представників цих двох знаків немає практично нічого спільного.

Рак

Раку не подобаються самозакохані люди і вони не зможуть з ними потоваришувати. До цих знаків астрологи, як правило, відносять Лева і Скорпіона, а іноді – і Терези. З цими знаками Зодіаку Раки можуть ворогувати, відчуваючи повну непереносимість.

Лев

Цар звірів, як і знак Зодіаку – Лев, не буде терпіти тих, хто вище їх. Вони нікому не подарують перевагу над собою, чуже лідерство вони не визнають. Тому Лев не зможе товаришувати з Скорпіоном і Козерогом, бо ці два знаки можуть скласти конкуренцію. Через це неприязнь між ними практично гарантована.

Діва

Не друзі для знаку Зодіаку Діви ті люди, хто проявляє себе як егоїст і лицемір. Діва ніколи не потоваришує з тими,З хто прикидається, недоговорює щось, або зводить наклепи на інших. Вкрай складно для Діви знайти спільну мову з Терезами, Стрільцем і Рибами.

Терези

Терези – це миротворець і дипломат від народження, тому він до всіх ставиться добре. Але Терези ніколи не будуть товаришувати з тими, хто буде вказувати на їх легковажність і безвідповідальність. А вказати на такі риси характеру Терезам можуть представники Діви і Раку, тому вони і не будуть друзями.

Скорпіон

За своєю натурою – Скорпіон, це власник всього і всіх. Ця риса характеру не дасть змогу стати друзями зі знаком Зодіаку Стрілець. Через свою полярно протилежність і несхожість характерів, Скорпіон ніколи не зможе по-справжньому товаришувати зі Стрільцем.

Стрілець

Знак Стрільця викликає неприйняття деякі дивні риси характеру і занадто велика пиха, яку вони вбачають у Скорпіона. Також Стрілець не розуміє представників Риб, тому що вважає, що ті думають лише про своє життя і не зважають на оточуючих. Кожен знак Зодіаку проявляє егоїзм, але на думку Стрільця, у Риб він просто зашкалює. Тому вони ніколи не стануть друзями і не будуть товаришувати.

Козеріг

Козерогу ніколи не можуть зрозуміти Близнюків. Представників Козерога просто впадають у ступор, коли бачать легковажне ставлення Близнюків до життя. Через діаметрально різний світогляд, навряд чи Козерог буде товаришувати з Близнюками і, скоріше за все, при спілкуванні неминучі конфлікти.

Водолій

Розумний і освічений Водолій з багатьма відчуває складнощі у спілкуванні, але не показує цього. У всіх неприємностях, він буде звинувачувати себе і своє невміння вирішувати проблеми. Не друзі для Водолія представники будь-якого знаку Зодіаку, хто проявляє безглузду ворожість.

Риби

Знаку Риб складно зрозуміти Водолія через його бажання пізнавати світ і не сидіти на одному місці. Через це їм складно спілкуватися. Також, Риби завжди на перше місце ставлять свої почуття, а таке відношення до життя може стати причиною конфліктів і непорозумінь з Овном і Дівою.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст