ГоловнаАстрологіяНайвірніші жінки по знаку Зодіаку

Справжнє кохання перевіряється вірністю. На вірність здатні далеко не всі представники зодіакального кола. Астрологи вважають, що найвірніші жінки належать до 4 знаків Зодіаку. Які ці знаки Зодіаку, і як вони відносяться до зради поділилися астрологи.

Лев

Представниці цього зодіакального знаку вважаються одними із найвірніших серед всіх. І це не тому, що їх мучатимуть сумління, а тому, що вони турбуються про свою репутацію. Для Левиць дуже важливий статус і імідж, а бути вірною супутницею для них завжди важливіше за коротко плинні романи.

Харизматичні Левиці не можуть припустити, щоб їх авторитет ставився під сумнів через подружню зраду. Вони не тільки не підуть на адюльтер, а й не допустять такого з боку своєї другої половинки. Якщо ж таке станеться, то жінка-Лев скоріше за все, зважиться на розрив стосунків. Навіть, незважаючи на своє велике кохання.

Рак

Жінки, народжені під сузір’ям Рака люблять флірт, але ніколи через нього не поставлять під загрозу своє сімейне щастя. Адже всі знають, що для Рака головне – це сім’я. Вони ставлять родину вище бізнесу і роботи.
Шлюб для представниць Рака – це сенс їх буття, тому зраду вони вважають недопустимою. Немає нічого важливішого за кохання і вірність для цих жінок. Серед представниць цього знаку дуже рідко зустрічаються зрадниці. При цьому, Рак – один із самих ревнивих знаків Зодіаку, але Рак ніколи не дасть іншим приводу відчути це почуття.

Скорпіони

Астрологи вважають, що представниці Скорпіона – легковажні жінки, але тільки до того моменту, поки не зустрінуть своє справжнє кохання. Шлюб вони беруть тільки з тим, кого вважають вартим цього і на кого вказує їх інтуїція. Якщо щось не залагодиться, то Скорпіон, як і представниці Лева, не будуть шукати десь втіху – вони будуть намагатися вирішити проблему у своїй парі.

Жінки-Скорпіони не зраджують через свої моральні принципи. Якщо стосунки вичерпали себе, Скорпіони довгий час будуть терпіти і переживати, але не підуть на зраду. Коли терпець урветься, жінка-Скорпіон воліє розлучитися, а не залишатися у брехні.

Овен

Жінки цього знаку Зодіаку мають багато симпатій, одночасно їм може подобатися кілька чоловіків. Експресивні жінки-Овни можуть зустрічатися з ними, проте, як тільки знайдуть свого, «того самого», то це назавжди. Овен не буде брехати і зраджувати свого чоловіка. Якщо вони зіткнуться зі зрадою, то практично завжди вони одразу розірвуть стосунки. Хоча іноді, у рідкісних випадках, жінка-Овен може дати другий своїй другій половинці.

Овен навіть не розглядає можливість зради, але можуть пробачити її своєму чоловікові – настільки сильне їх кохання, прихильність і вірність. Але це можливо лише один раз. Повторних помилок дами-Овни ніколи не прощають.

Ви не можете копіювати текст