ГоловнаАстрологіяМісце сили в домівці для кожного знаку Зодіаку

У кожної людини існує місце в домівці, де вона почувається найкраще. Астрологи вважають, що такі місця для кожного знаку Зодіаку свої, особливі. Так це чи ні, можна перевірити, ознайомившись з інформацією астрологів.

Місце сили в домівці для Овна – це майстерня

Майстерня Овна може бути будь-де – у підвалі, на горищі чи, навіть, у гаражі. І не обов’язково, що Овен буде там щось майструвати, він може облаштувати там спортзал чи книгарню. Але головне – місце сили в домівці для Овна буде там, де він може займатися своїм хобі. Для нього важлива та атмосфера і дух приміщення, які будуть його надихати. І в цьому місці для сторонніх нема місця. Час проведений у майстерні буде безцінним для Овна, бо саме там він думає, до нього приходять сміливі ідеї. Там він може виплескувати і підживлюватися енергією.

Місце сили в домівці для Тільця – ванна

Багатьом може здатися дивним, але для Тільця ванна – це місце оновлення енергії і відновлення сил. Тільцю дуже затишно і приємно у ванній, бо він може розслабитися після складного дня, сповненого клопотів і проблем. Тілець відчуває справжню насолоду приймаючи ванну з ароматною піною і роблячи омолоджуючі маски для обличчя. Такі процедури придають сили і Тілець після ванни відчуває себе оновленим. Хвилини усамітнення безцінні для Тільця і він надзвичайно цінує їх.

Місце сили в домівці для Близнюків – вітальня

Близнюки люблять приймати гостей, тому для них головна кімната – вітальня. Адже там вони будуть демонструвати свою гостинність, свій витончений смак в інтер’єрі, виборі страв і розваг. Навіть, якщо цей знак живе на орендованій квартирі, все одно вона буде мати індивідуальний вигляд. Близнюки залишають відбиток свого характеру, своєї особистості на всьому, чого торкається, що його оточує. І Близнюки люблять, коли оточуючі помічають це.

Місце сили в домівці для Рака це кухня

Кухня – часто це серце всієї домівки. Знак Раку найбільше тяжіють до цього місця серед всіх знаків Зодіаку. І це не тому, що дуже любить готувати, хоча кухар з них дуже гарний. а тому, що для Рака дуже важливо турбуватися про близьких. Вони вважають, що спільна вечеря чи обід – це чудовий спосіб збирати всю родину разом для спілкування. До того ж, завдяки кулінарним здібностям, смачними стравами Рак може порадувати рідних, проявляючи любов і турботу.

Для Лева місце сили в домівці будуар або гардеробна

Астрологи вважають, що незалежно, як буде називатися кімната, але в ній обов’язково повинно бути гарне освітлення і щоб стояло дзеркало. Хоча ванна кімната, якщо там є ці необхідні речі. Саме в такій кімнаті Лев починає готуватися до всіх подій прийдешнього дня, черпаючи силу і наснагу. Підготовка до нового дня заряджає Лева силою і енергією. Їм важливо бути впевненими в тому, що вони чудово виглядають, тоді вони готові підкорювати весь світ.

Місце сили в домівці для Діви: пральня

В сучасних квартирах зазвичай пральня відсутня. Проте в домівці завжди є куточок, де Діва може сортувати брудний одяг, сушити чистий, розкладати і сортувати свіжу білизну. Адже Діва терпіти не може, коли брудний одяг створює безлад по квартирі. Для Діви це ніби медитація: під час механічного прибирання, розкладання, створення ідеального порядку, вони «прибирають» і в голові. Вони розставляють всі думки по місцях, що приносить почуття задоволення, адже в процесі такої роботи, Діви можуть вирішити найскладніші проблеми.

Терези мають місце сили в домівці у столовій

Люди знаку Терезів, як ніхто інший вміють створювати приємну атмосферу на спільних обідах і вечерях. Вони вміють надати цим заходам затишок і наповнять спілкування як цікавими бесідами, так і смачною їжею. У центрі всього знаходяться самі Терези і при цьому вони подбали про все, врахували найдрібніші деталі спільної трапези. Тому всі тематичні вечірку у Терезів неймовірно вдалі і веселі. Навіть, коли гості не очікуються, Терези отримують задоволення і відновлюють свої сили просто підбираючи новий стиль чи образ – це їх надихає.

Місце сили в домівці для Скорпіона – це спальня

Скорпіони і пристрасть, на думку астрологів – це практично синоніми. Тому не дивно, що представники цього знаку багато часу проводять там. Спальна – улюблене місце в домівці для Скорпіона і не тому, що там постійно відбуваються любовні утіхи. Без дозволу Скорпіона ніхто не може потрапити в це місце сили. Адже саме в спальні Скорпіон любить бувати наодинці з собою, зі своїми думками і емоціями. Саме такі моменти наповнюють Скорпіона енергією.

Місце сили в домівці для Стрільця – це передпокій

Передпокій формально навіть не повноцінна кімната, але саме це місце є місцем сили для Стрільця. Двері кімнат виходять у передпокій і тут відкриваються двері у зовнішній світ, де чекає багато пригод і вражень,  а Стрільці дуже люблять і цінують їх. Ідеальним буде, якщо передпокій не просто малесенька кімнатка перед дверима, а справжній хол з дзеркалом, шафою, кріслом, фотографіями на стінах. Стрілець завжди оглядається на передпокій перед тим, як вийти з домівки. Стрільці інтуїтивно відчувають, що всі двері і можливості відкрити для них.

Для Козерога місце сили в домівці  – це кабінет

Кабінет, або місце в кімнаті, де можна працювати. Козероги живуть роботою, тому часто приносять роботу і додому, щоб завершити якийсь проект чи поміркувати над важливою справою. Представники цього знаку цінують можливість зосередитися,для них важливо виконувати свою роботу максимально якісно. Козероги самі суворі критики самих себе, тому задоволення від якісно виконаної роботи нічим не замінить. Тому так важливо мати таке місце в домівці, яке буде давати силу і наснагу.

Місце сили в домівці для Водолія – це мансарда або горище

Водолії – люди особливі і оригінальні, тому захаращене горище це те місце, де вони почуватимуться добре. А все це тому, що вони можуть знаходити цікаві речі або придумувати щось незвичайне. Водолії відчувають духовний зв’язок з минулим, а іноді – з чимось таємничим і незрозумілим. А кімната в мансарді – це взагалі мрія Водолія, вона буде давати сили і енергію для нових звершень і творчих проявів представників цього знаку.

Риби оберуть найкраще місце для себе у кріслі біля каміну

Для Риб цінні і важливі моменти в житті пов’язані зі спілкуванням. Приємна розмова по душам розмова або дискусія на філософські теми в комфортній обстановці – те, що потрібно, щоб відчути себе наповненим новою енергією. У світі не так багато місць, де Риби можуть відчути себе в безпеці. Проте кімната з м’якими кріслами, затишними диванами, які створюють неймовірну атмосферу, точно входить в цей список. Головне для Риб, щоб був приємний співрозмовник. А вже розговорити Риби можуть кого завгодно.

Ви не можете копіювати текст