Головна Астрологія Лев, характеристика знаку та цікаві факти

Лев, характеристика знаку та цікаві факти

Кожен знак Зодіаку має риси характеру, притаманні людям, народженим в цей період. Лев не виключення. Характеристика знаку та цікаві факти про Лева допоможуть краще зрозуміти цих гордовитих представників зодіакального кола.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти, що їм подарувала доля

Леви – люди, народжені в період з 23 липня по 23 серпня. Астрологічний символ Лева – ♌.

Щасливий колір для Лева: золотистий, помаранчевий, білий, червоний.

Успішний день для Лева: неділя.

Удачливі числа: 1, 4, 10, 13, 19, 22

Харизматичний Лев привертає не тільки велику кількість друзів і можливостей, але вміє переживати складні часи, не показуючи, що він у скруті. Астрологи вважають, що доля з народження дарує Леву удачу і кохання. Леви – природжені лідери, які ніколи не зупиняються на досягнутому.

В особистому житті, як тільки Лев вступає у близькі стосунки з людиною, якій він довіряє, то одразу повністю присвячує себе цій людині і буде завжди відданим.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти про три рівні розвитку душі

Астрологи вважають, що у Лева існує три рівня розвитку душі.

Перший, найвищий рівень – Сфінкс. Це міфічне створіння, наділене мудрістю тисячоліть, великий вчитель і наставник.

Другий рівень – Лев король джунглів. Тут править его представників знаку Лева. Проте, незважаючи на це, Лев завжди стане на захист і прийде на допомогу тим, кого він любить.

Третій рівень – дитинча Лева. Такий рівень розвитку душі характеризується незрілістю, не сформованістю поглядів і світогляду. Такий Лев може бути лякливим, як немовля.

На думку астрологів, всі рівні можуть бути переплетені в душі Лева і проявлятися в певні моменти життя. Вони тягнуться один до одного і не можуть існувати поодинці. Тобто, Лев може дати дуже мудру і слушну пораду і одночасно буде радіти простим речам, як дитина.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти, позитивні риси характеру

Типовий представник знаку Лев – це владна й одночасно благородна людина. Представникам Лева притаманні лідерські якості, вони природжені керівники. І при цьому можуть бути чудовими виконавцями.

Леви дуже привабливі і харизматичними, викликають довіру у інших людей, з ними цікаво і приємно спілкуватися. Зазвичай чарам Лева дуже складно протистояти.

Зорі і планети гороскопу сповна наділили представників знаку Лева, їм немає потреби прикладати надзусилля – все відбувається ніби само по собі.

В стосунках Леви дуже благородні, віддані і романтичні.

Лев, характеристика знаку та цікаві факти, негативні риси характеру

Багато чого Лев отримав від народження, як дарунок Всесвіту. І  це може засліпити його, він стане пихатим, гордовитим і зневажливим до оточуючих.

Для представників Лева дуже важливо чути похвалу, щоб оточуючі захоплювалися ним, думали про них тільки добре. Леви можуть надіти масу доброчинності, хоча такими можуть і не бути. Крім цього, Леви можуть бути жорстокими, їм притаманне марнославство.

Як і в кожної людини, в характері Лева переплітаються як позитивні риси, так і негативні. Головне знати, як краще спілкуватися з представниками цього знаку і тоді спільне життя або проведений час, будуть насичені неймовірними подіями.

Які Речі дратують представників знаку Лев.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами