ГоловнаАстрологіяЯкою буде дружина згідно знаку Зодіаку

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку

Існує багато гороскопів та рейтингів. Астрологи поділилися своїми думками щодо того, якою буде дружина згідно знаку Зодіаку. Така інформація може стати цікавою і допоможе уникнути конфліктів та сварок. Астрологи дали узагальнюючу характеристику кожному представнику зодіакального кола і склали своєрідний рейтинг дружин від найкращих до своєрідних і неповторних.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Рак

Жінка-Рак вважає для себе пріоритетом – вірність і стабільність. Такі жінки цінують сімейне життя і вважають, що подружнє життя це основа всього. Супутниця знаку Рак не буде обманювати свого партнера, не шукатиме розваг. Астрологи виокремили важливу рису характеру жінки-Рака – вона воліє створити пару на все життя і буде всіма силами душі відстоювати своє сімейне життя.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Риби

Жінки-Риби чудові коханки і зроблять все можливе для щастя свого партнера. Вони – творчі натури, свій потенціал вони направляють на дітей, даючи їм уявлення про почуття прекрасного, мистецтво, творчість. Навіть під час сварок дружини-Риби будуть проявляти розуміння і турботу, вони – вірні та розумні.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Терези

Жінки, які народжені під знаком Терези, зазвичай – дуже хороші люди. Вони відрізняються дипломатичним мисленням, умінням планувати наперед та створювати спокійну атмосферу навколо себе. Завдяки своїй вдачі і підтримці Всесвіту, дружини-Терези отримають все те, чого хочуть. Вони проявляють турботу і доброту і для цього їх не потрібно маніпулювати людьми. Терези-жінки – романтичні натури.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Тілець

Жінка-Тілець здатна навіть через конфлікти у сім’ї стимулювати свій шлюб і шукати гармонію у подружньому житті. Дружини-Тільці дуже розумні, віддані і стають гарними та турботливими мамами.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Водолій

Жінки-Водолії, як і всі представники цього зодіакального знаку – інтелектуальні, сильні та незалежні. Вони доброзичливі і турбуються про свою сім’ю і побут близьких. Але представниці Водолія не терплять нудьгу і сірість. Тому, партнеру дружини-Водолія потрібно бути готовим до подорожей, вечіркам і приходом гостей до Вашого дому.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Козерог

Жінка-Козерог здатна тримати на своїх плечах домашнє господарство, бізнес та дітей. Представниці цього знаку можуть невимушено впоратися з цими складними задачами.

Хто хоче взяти шлюб з жінкою-Козерогом, повинні бути готові до того, що представниці цього знаку відрізняються організованістю і дисципліною. І до цього будуть привчати свої рідних та близьких.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Близнюки

Жінки-Близнюки вміють сильно кохати і бути вірними, але допоки їм не стане нудно, поки не зміняться їх плани та інтереси. Представниць цього знаку називають символами краси, бо вони надзвичайно креативні. Вони можуть бути відданими, але ця риса тільки одна сторона, а друга – може не сподобатися її партнеру.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Скорпіон

Жінка-Скорпіон буде втілювати в життя все найкраще, на що вона здатна. Своїм супутником така жінка буде обирати лише сильного та вольового чоловіка, який буде здатен дати їй все, що вона захоче. Виходячи з цього, далеко не кожен чоловік зможе відповідати таким високим вимогам представниці Стрільця. Але справжнього чоловіка, такі вимоги будуть стимулювати стати кращим, розумнішим, сильнішим.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Діва

Діва-жінка дуже вимоглива до порядку та виконання правил. Вона керується принципами того, що добре, а що – погано. Для Діви дуже важливо, щоб все лежало по свої місцях, щоб події планувалися і реалізовувалися згідно графіку. Представниця Діви здатна на неймовірне почуття, вона може безтямно кохати, але вимагає від партнера захоплення собою та поваги до себе.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Лев

Астрологи вважають, що чоловіки, які одружаться на жінці-Левиці – щасливці. Але партнерам дружини-Лева потрібно пам’ятати, що вона має дуже мінливий характер, їй притаманні перепади настрою. Якщо Левиці не отримають бажаного, то здатні перетворюватися на метеор емоцій. Тому чоловікам, які хочуть мати супутницею представницю знаку Лева, потрібно давати все, що Левиці хочуть – інакше шлюб не буде мати перспектив і майбутнього.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Овен

Жінка-Овен – неймовірна, в неї дуже легко закохатися. Як дружина, представниці Овна, дуже лояльні, але очікують вдячність за цю лояльність. Якщо партнер Овна-жінки вносить маленьку долю у сімейний бюджет чи не вносить взагалі – вона покине його не вагаючись.

Якою буде дружина згідно знаку Зодіаку – Стрілець

Дружина-Стрілець чудова тільки в тому випадку, якщо робить те, що хоче. Бажання представниці Стрільця: вони хочуть свободи більше, ніж це можливо в шлюбі. Дружини-Стрільці настільки зацікавлені в своїх власних планах, що нерідко забувають про сім’ю.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст