ГоловнаАстрологіяЯкий колір одягу по знаку Зодіаку краще носити, щоб залучити удачу

Який колір одягу по знаку Зодіаку краще носити, щоб залучити удачу

Астрологи розповіли, який колір одягу по знаку Зодіаку краще носити, щоб залучити удачу у своє життя. Купуючи одяг та прикраси, ми спираємося на свій смак та уподобання. Астрологи вважають, що з кожним знаком Зодіаку пов’язані свій колір та камінь у прикрасах. Якщо скористатися цими порадами астрологів, можна додати позитивні сили та залучити удачу у своє життя.

Овен

Овни – енергійні оптимісти, дуже активні люди, тому астрологи пропонують їм обирати вбрання червоного кольору. Червоний колір відображає лідерство, силу, пристрасть.

Із дорогоцінних каменів Овну підходять діаманти – вони здатні повертати бадьорість та гарний настрій.

Тілець

Тільці – спокійні люди з нахилом до творчості, вони завжди знаходяться у пошуку свого місця сили, тихої гавані. Тілець віддасть перевагу атмосферному вечору вдома, а не гучній вечірці. Тільцю підійде синій колір вбрання, який налаштує цей знак Зодіаку на мирний лад і принесе спокій.

Із коштовностей Тільцю краще обирати топаз. Цей камінь здатен вберегти Тільця від негативної енергетики.

Близнюки

Комунікабельним та товариським Близнюкам чудово пасуватиме жовтий колір. Вважається, що жовтий  символізує спілкування, потяг до отримання нового знання, до самовираження людини.

Дорогоцінні прикраси Близнюкам краще обирати з перлів, вони можуть стати амулетом Близнюка. Це допоможе уникати недоброзичливців, на яких Близнюки постійно натикаються через свою щирість та відкритість.

Рак

Представники сузір’я Раку – творчі та чуттєві люди, котрим дуже підходить сріблястий одяг, як символ гармонії з самим собою.

Щоб повністю гармонізувати образ, до сріблястого одягу, Раку варто носити  топаз – він налаштує на успіх і підсилить відчуття внутрішньої цілісності.

Лев

Царським та гордовитим Левам ідеально підходить золотистий колір одягу, а камінь – також топаз.

На відміну від Тільця та Рака, цей камінь – топаз, буде заспокоювати буйний норов Лева.

Діва

Знак Зодіаку – Діви, асоціюється із землею і родючістю, тому людям, народженим під цим знаком, підійдуть відтінки хакі.

Камінь сапфір, як символ цнотливості, ідеально підійде Дівам.

Терези

Терезам варто звернути увагу на ніжно-блакитний колір, який принесе спокій. Цей колір вважається одним з кольорів духовності та мудрості.

Дорогоцінний камінь – хризоліт. Його досить рідко використовують у ювелірних прикрасах, проте Терезам варто мати браслети і каблучки з хризолітом – він принесе впевненість і гармонію.

Скорпіон

Скорпіони мають сильний та самовпевнений характер. Їм пасуватиме темно-червоний колір, який нагадує чуттєву натуру Скорпіона.

Рубін допоможе Скорпіону досягти успіхів у кар’єрі та у коханні.

Стрілець

Фіолетовий колір принесе Стрільцям удачу, буде підсилювати уяву та творчі здібності.

Сапфір, як дорогоцінна прикраса чи амулет, буде стримувати мінливість Стрільця, який часто страждає через занадто широке коло інтересів.

Козерог

Практичним і стабіліни м Козерогам підійде коричневий колір одягу, також інші кольори темної гами, які асоціюються з землею.

Камінь для Козерога – гранат – головний провідник удачі для цього зодіакального знаку.

Водолій

Інтелектуальні та стрімкі Водолії повинні носити блакитне вбрання. Блакитний колір допоможе Водолію заспокоїтися, позбутися негативних емоцій та відчути натхнення до нових звершень.

Камінь сапфір принесе Водолію гармонію з собою.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст