ГоловнаАстрологіяЯкі знаки Зодіаку вважаються самими нещасливими

Які знаки Зодіаку вважаються самими нещасливими

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які вважаються самими нещасливими. Представники цих знаків мають дуже чутливу натуру, що їм важко жити у складному і, часто недоброзичливому, світі. Фахівці вважають, що таке світовідчуття цих трьох знаків Зодіаку зумовлене розташуванням планет і зірок їх гороскопу.

Риби

Перше місце займають представники знаки Риб, які у більшості своїй вважають себе самими нещасливими. Звичайно, це стосується не всіх Риб, а є і виключення. Знак Риби вважається інтровертами, людьми, які глибоко занурені у свій внутрішній світ. Люди цього знаку часто відчувають невпевненість у собі, тому для них важливо мати поряд друга, кохану людину, які будуть захоплюватися ними, підтримувати і направляти у потрібний напрямок.

Риби – це творчі особистості, вони не вміють мислити побутовими поняттями. Тому у них часто виникають конфлікти з близькими. Саме це нерозуміння і невміння співіснувати у реальному світі призводить до самотності деяких Риб.

Рак

Представники цього знаку дуже чутливі і емоційні, що часто стає причиною психологічних проблем, породжує комплекси і внутрішні сумніви, зневіру у собі. Тільки цей знак Зодіаку може так довго сумніватися у собі, своїх рішеннях. Рак дуже схильні до пошуку компромісів, і  водночас – дуже горді люди. Таке поєднання заважає їм впливати на інших для свого блага.

У сімейному житті Рака можуть бути нещасні, якщо намагаються бути головою родини, а зустрічають опір від вольового партнера.

Діва

Знак Діви вважається нервозним і схильним до драматизму знаком. Вони не вміють розслаблятися і відволікатися від непотрібної метушні. Діви дуже вибагливі до себе, часто вони беруть на себе непосильну ношу і відповідальність, що пригнічує їх. Як би не досить насторожений характер, Діви могли б розділити цей тягар з рідними. На жаль, Діви часто роблять з себе мучеників, обираючи роль жертви.

Діви – це символ наполегливості, справедливості. Усього в житті вони добиваються самі, хоча щастя і добробут даються їм важкою працею.

Астрологи вважають, що гороскоп – це ще не остаточне рішення, а підказка для виправлення ситуації, якщо вона не влаштовує. Представникам цих знаків Зодіаку потрібно працювати над собою, своїм характером і тоді вони можуть стати такими ж щасливими, як і три знаки Зодіаку.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст