ГоловнаАстрологіяЯкі дати народження знаків зодіаку і їх планети управителі?

Які дати народження знаків зодіаку і їх планети управителі?

Астрологія ділить небесне коло на дванадцять сегментів, кожен із яких відповідає одному з 12 знаків зодіаку, таким чином визначаючи дату знаків. Виходячи з цього, фахівці визначають, які дати народження знаків зодіаку, також вказують їх планети управителі?

Які дати народження знаків зодіаку і які їх планети управителі? Коротка характеристика знаку зодіаку

У наведеному нижче списку вказані дати знаків, використані в різних джерелах, адже інколи зустрічаються джерела з різними вказівками дат знаків. В першу чергу це стосується перехідних дат – на межі зміни знаку.

Овен

Знак зодіаку Овен: народжений з 21 березня до 19 квітня.

Знак зодіаку Овен: дата народження з 21 березня до 19 квітня.

Овен є першим знаком зодіакального кола, і це найважливіший ключ до розуміння його особистості. Типовий Овен любить бути першим у всьому. Керований Марсом Овен є знаком его, якому необхідно самоствердитися і виразити себе. Терпіння не являється їх сильною стороною, і лінощі інших людей може звести їх з розуму.

Телець

Знак зодіаку Телець: дата народження з 20 квітня до 20 травня.Знак зодіаку Телець: дата народження з 20 квітня до 20 травня.

Телець – знак стихії Землі, міцно пов’язаний з фізичним світом. Ним управляє Венера, яка відповідає за кохання, красу і фінанси. Типовий Телець втілює в собі її якості: чуттєвий, матеріалістичний, чутливий та повний апетиту. Поведінка Тельця спокійна, добра, миролюбна і розумна. «Живи і давай жити іншим» – може бути його гаслом.

Близнюки

Знак зодіаку Близнюки: народжені з 21 травня по 20 червня.Знак зодіаку Близнюки: дата народження з 21 травня по 20 червня.

Символ Близнюків передбачає двоїстість, яка є вражаючою рисою цього знаку зодіаку. Його планета-управитель – Меркурій, владика сфери спілкування. Типові Близнюки легко і невимушено вміють робити кілька справ одночасно. Це комунікатор Зодіаку, який любить поговорити, посперечатися, підслухати. Цікавий і дотепний, він завжди рухається і може стати «людиною семи ремесел».

Рак

 Рак: народжується з 21 червня по 22 липня.Знак зодіаку Рак: дата народження з 21 червня по 22 липня.

Люди знаку Рак чутливі, хоча їхня жорстка зовнішня оболонка не завжди може це розкрити. Раком управляє наш нічний супутник – Місяць, регулює його звички та типові цінності, в першу чергу передбачуваність розпорядку дня Рака. Він не любить конфронтації й в ситуації, коли виникає конфлікт, воліє відступати, а не боротися. Терпіння та завзятість —основні ресурси Рака. Представники цього знаку зодіаку найкраще дбають про інших.

Лев

Знак зодіаку Лев: дата народження з 23 липня по 22 серпня.Знак зодіаку Лев: дата народження з 23 липня по 22 серпня.

Лев – єдиний знак серед всього зодіаку, ким управляє Сонце. І так само, як ця зірка знаходиться в центрі Сонячної системи, так і народжені під знаком Лева, являються центром свого власного всесвіту. Подібно до теплих променів сонця, Лев має яскраву і безмежну особистість. Цінує гордість та особисту гідність. Лев розквітає, коли його впізнають, і в’яне, коли не отримує визнання чи уваги, які вважає справедливими.

Діва

Знак зодіаку Діва: дата народження з 23 серпня по 22 вересня.Знак зодіаку Діва: дата народження з 23 серпня по 22 вересня.

Діва – зодіакальний перфекціоніст. Керований Меркурієм цей знак зодіаку може здобути репутацію надмірно критичної або надмірно вимогливої ​​людини. Діва призначена для служіння. У  цього знаку сильна робоча етика, іноді на шкоду особистому життю. Він розбірливий і дуже працьовитий. Вдома вони охайні та організовані. Все має бути на своїх місцях.

Терези

Знак зодіаку Терези: дати народження з 23 вересня по 22 жовтня.Знак зодіаку Терези: дати народження з 23 вересня по 22 жовтня.

Баланс та гармонія. Ці дві характеристики майже відразу вирізняють, народжених під знаком Терезів. Терези, управляються Венерою, – це спілкування, обмін, партнерство. Типовий представник цього знаку зодіаку ненавидить залишатися на самоті або займатися справами без компанії. Його здібності в переговорах, арбітражі та посередництві неперевершені.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон: дата народження з 23 жовтня по 21 листопада.Знак зодіаку Скорпіон: дата народження з 23 жовтня по 21 листопада.

Скорпіон – знак шостого почуття, і йому важко справлятися з байдужістю інших людей. Він управляється Плутоном, богом підземного світу, і має Марс як коригуючу планету. Скорпіон живе на повну. Його почуття пристрасні та глибокі, незважаючи на те, що Скорпіону важко бачити півтони. Все чорно-біле. Або любить, або ненавидить.

Стрілець

Стрілець: народжені з 22 листопада по 21 грудняЗнак зодіаку Стрілець: дати народження з 22 листопада по 21 грудня

Стрілець сповнений енергії та ентузіазму. Керований Юпітером, це знак мандрівників Зодіаку. Оптимістичний за вдачею, Стрілець не витрачає багато часу на розпливчасті міркування про те, що могло б бути. Він завжди дивиться вперед, у горизонт майбутнього. Він шукає сенсу і мудрості з тим самим апетитом, з яким подорожує.

Козеріг

Козеріг: дати народження з 22 грудня по 19 січня.Знак зодіаку Козеріг: дати народження з 22 грудня по 19 січня.

Козерогом управляє Сатурн, планета обмежень, йому подобається знати, де він знаходяться. Типовий Козеріг безстрашний, твердий, приземлений та цілеспрямований. Люди цього знаку зодіаку вірять у важку роботу, самовідданість та планування. Почуття обов’язку та відповідальності – якості, які рано притаманні знаку Козерога.

Водолій

 Водолій: дата народження з 20 січня по 18 лютого.Знак зодіаку Водолій: дата народження з 20 січня по 18 лютого.

Водолій – це знак Повітря, стихії розуму. Правляча планета Водолія – Уран, який розраховує на Сатурн як на співправителя. Це знак інтелекту, ідеології, політичних та соціальних інтересів, гуманітарних та екологічних причин. Водолій, як правило, відчуває себе некомфортно або збентежено через емоційні проявами почуттів. Раціональний та об’єктивний, він потребує інтелектуального стимулювання.

Риби

Риби, народжені з 19 лютого по 20 березня.Знак зодіаку Риби: дати народження з 19 лютого по 20 березня.

Рибами управляє Нептун, цар морів, і Юпітер є управляючою планетою. Подібно до моря, особистість Риб не знає меж і боїться бути позбавленої волі. Надзвичайно чутливі Риби вбирають енергетичні заряди навколо себе, як губка. Типові Риби мають величезне бажання догодити і формуватимуть себе так, як від них очікують. Знайти сенс життя – найбільша проблема для цього знаку зодіаку.

Отже, ці дати народження знаків зодіаку підкажуть, до якого зодіаку належить та чи інша людина – називає його сонячний знак.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст