ГоловнаАстрологіяЯк знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах

Астрологи складають різноманітні гороскопи. Вони пропонують ознайомитись з тим, як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах — це узагальнені поради для певного знаку, але завжди потрібно зважати на індивідуальність Вашого партнера. Таке знання допоможе запобігати проблемам чи дасть можливість їх вирішувати, щоб в ролині панували мир і злагода.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Овен

Овен – як яскравий представник вогняної стихії, під час сімейного конфлікту, буде одразу вимагати пояснень. Астрологи радять задовольнити його жагу до інформації, а також надати можливість Овну викласти своє бачення конфлікту. Гарячкуватість Овна та його досить агресивний натиск – можливість виплеснути перші емоції та залагодити проблему. Просто потрібно пам’ятати, що у конфлікті потрібно дати можливість Овну «спустити пару» і він буде готовий залагоджувати проблему.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Тілець

Тілець дуже прив’язаний до родини. Він готовий захищати сім’ю. Тільці завжди спочатку пробують самостійно владнати проблеми, без теревень і балачок. Тільці можуть дуже довго не заважати на якість дрібниці, але, якщо його роздратувати – буде непереливки всім. Залагодити конфлікт у сім’ї, можна проявивши турботу і ласку. Але, якщо існує серйозна проблеми, доведеться її обговорити з Тільцем, але діяти потрібно дуже дипломатично і обережно.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Близнюки

Покровитель Меркурій впливає на поведінку Близнюка й в разі виникнення сімейних конфліктів – він намагається втекти, поїхати кудись – будь що, аби не брати участь у сварці. Коли Близнюк повертається чи то з відрядження, чи після інших справ, він може просто не згадати, або зробити вигляд, що не згадав про конфлікт. Але, коли Близнюк сам нагадає про суперечку, дискутувати з ним потрібно тільки спокійно, пояснюючи причини і можливі наслідки, додаючи факти. Якщо діяти таким чином, Ви зможете вирішити з Близнюком майже всі сімейні проблеми.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Рак

Рак – це дуже чуттєвий знак Зодіаку. Для представників цього сузір’я надважлива сім’я. Тому він дуже болісно сприймає будь-які негаразди у родині. Суперечки і сварки можуть негативно вплинути на його здоров’я. Тому оточуючим людям потрібно дуже делікатно спілкуватися з ним. І краще вирішити проблему до того, як він сам зрозуміє, що щось відбувається. В Рака дуже розвинена інтуїція, багато представників цього знаку являються емпатами, тому їм можна навіть нічого і не говорити – вони добре відчувають емоції рідних і по ним орієнтуються.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Лев

Горделивий Лев у конфліктних ситуаціях може повести себе: чи вскипіти і емоційно відреагувати, чи навпаки – відсторониться і буде вести себе холодно. Якщо виникли складнощі в сім’ї, Леву потрібно все спокійно і дипломатично пояснити у чому проблема. Він сприймає розумні доводи і аргументи, викладені тактовно і без образ. Якщо емоційно щось доводити Леву, Ви ризикуєте втратити його довіру і прихильність.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Діва

Для представників цього зодіакального знаку характерна занижена самооцінка, тому навіть невинне зауваження, Діви можуть сприймати, як принизливе. Обговорюючи з Дівою конфліктну ситуацію в сім’ї, чи загалом – складне питання, варто дуже ретельно підбирати слова, щоб не образити її. Обов’язково у бесіді, Діві потрібно виказати своє хороше ставлення і тільки потім – роз’яснити причину непорозуміння. Таким чином Ви можете зберегти спокій у парі з Дівою.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Терези

Якщо Ви хочете примиритися з Терезами у складній сімейній ситуації, організуйте йому романтику: подаруйте квіти, цукерки, романтичну вечерю чи вікенд для закоханих. Таким нехитрим способом, можна в сім’ї з Терезами мати мир і злагоду. Але це не привід не вирішувати ситуацію, сама вона нікуди не піде. Тому, щоб розв’язати проблему, у романтичній атмосфері обговоріть її з Терезами.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Скорпіон

Складний характер Скорпіону може сам провокувати сімейні конфлікти, іноді навіть не розуміючи цього. Це зодіакальний знак любить все контролювати і головувати над всіма оточуючими. Будь-які конфлікти для Скорпіона – майже рідна стихія, в якій він чудово себе почуває. У сімейних стосунках це складна людина, якій важко щось довести як емоційно, так і аргументами. Скорпіон приймає лише те, що хоче сам. Тому, щоб у такій сім’ї мати нормально атмосферу, потрібно мати спільні захоплення з Скорпіоном, бажано пов’язаним з активної діяльністю

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Стрілець

Стрілець – стрімкий у своїх діях знак. Він може досить різко і агресивно відреагувати, але швидко знижує градус дискусії, переходячи у більш конструктивне русло. Астрологи радять не нагадувати Стрільцю про образи і різні закиди, бо він не зрозуміє того, що вже минуло. Стрільці люблять спілкування і, якщо Ви будете ділитися своїми враженнями і вислуховувати його, сімейне життя може бути цікавим і мирним.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Козерог

Козероги – сімейний знак. Правда, віг бачить сім’ю тільки так, як вважає за потрібне. Козерог не дуже любить конфліктувати, але багато з представників цього знаку дуже консервативні і вперті, що іноді провокує сімейні конфлікти. Якщо в родині виник скандал, Козерог буде виглядати відсторонено, але сам буде продумувати варіанти примирення. Залагоджувати конфлікти з Козерогом потрібно дуже спокійно, ніби також відсторонено. Тоді Ви можете знайти порозуміння і вирішення всіх питань.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Водолій

Інтелектуальних Водоліїв складно передбачити навіть у ситуації сімейного конфлікту: вони можуть жадати відвертої розмови, чи навпаки – замикаються у собі і щось самі собі надумують чи починають жартувати, зводячи все в іронічну форму. Для вирішення проблеми треба підбирати час, коли Водолій буде спокійним і готовим до конструктивну. Цей знак дуже добре сприймає аргументи, хоча одразу може й не показати цього. Але спокійна і виважена розмова, може стати запорукою гарного сімейного життя.

Як знаки Зодіаку поводяться в сімейних конфліктах: Риби

Риби — чуттєвий і мрійний знак Зодіаку. Їх захистом від негараздів стало вміння уходити у свій внутрішній світ, світ мрій. Риби дуже ранимі і легко ображаються, тому потрібно ретельно добирати слова, спілкуючись з ними. З Рибами легко залагодити конфлікт, якщо спілкуватися спокійно і коректно, показуючи варіанти вирішення проблеми і демонструючи свою прихильність до Риб.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!