ГоловнаАстрологіяЯк знаки Зодіаку контролюють свій гнів і емоції

Астрологи розповіли, як знаки Зодіаку контролюють свій гнів і емоції. Комусь це вдається добре, а деяким зодіакальним знакам потрібно весь час стежити за своїми еманаціями.

Овен

Овен не знає та не вміє попереджати конфлікт і не здатний контролювати свій гнів. Вже після скандалу, виплеснувши емоції, Овен може заспокоїтися і розслабитись.

Тілець

Тільці не будуть бурхливо проявляти емоції з будь-якого приводу. Їх обурення буде накопичуватись і зростати, поки не проллється справжнім гнівом. Впоратися з таким станом можуть допомогти вправи для дихання.

Близнюки

Цей знак Зодіаку здатний контролювати свої емоції та спалахи гніву. Коли Близнюк розуміє, що конфронтації не уникнути, він прямо про це скаже опоненту – що він зараз дуже сердиться. Цим він дає зрозуміти, що потрібно пригасити конфлікт і допомогти Близнюку заспокоїтися.

Рак

Рак – це той зодіакальний знак, який не любить гніватися. Якщо Рак відчуває, що його поглинає гнів і негатив, він воліє піти, щоб обдумати свої емоції і подальшу лінію поведінки з цією людиною.

Лев

Вибуховий характер Лева не дасть стримує свою лють. Коли Лев зірветься на комусь, виплесне свій негатив, потім він заспокоїться і буде вести себе, ніби нічого й не було. Лев щиро буде здивований, якщо на нього за це образяться.

Діва

Діва не приховує свої емоції, про що потім часто жалкує. Якщо вона зрозуміє, що наговорила зайвого і неприємного, Діва без вагань попросить пробачення у партнера чи співрозмовника.

Терези

Терези – унікальний знак Зодіаку, який проявляє свій гнів не до людини, а до обставин. Астрологи вважають, що це дуже вірна і гідна тактика. Але, на жаль, дуже складна у втіленні в життя.

Скорпіон

Скорпіона в гніві може стримати лише карний кодекс. Він підбере слова, щоб дошкулити кривднику. І вискаже все йому в лице.

Стрілець

Стрільці свій гнів накопичують малими дозами і поступово. Досить часто, коли конфлікт вже вичерпано, Стрільці поводяться так, ніби це був лише жарт.

Козерог

Цей знак Зодіаку не любить конфлікти. Козероги не зривають свою лють на оточуючих людях. Свій гнів вони проявляють у спорті чи в комп’ютерних іграх.

Водолій

Водолії намагаються трансформувати злість в мистецтво чи в інтелектуальні справи. Їх емоції завжди холодні й розважливі.

Риби

Риби скоріше поїдять себе поїдом, ніж вилл’ють гнів на оточуючих. У всіх проблемах Риби будуть звинувачувати тільки себе, а болісні відчуття направлять в творче русло.

Ви не можете копіювати текст