Як поводяться знаки Зодіаку, коли вони втратили кохання

Кохання – це неймовірне ніжне, але й не завжди тривале, почуття. Іноді кохання зникає. Як зрозуміти, що людина розлюбила? Кожному знаку Зодіаку притаманна своя поведінка у цей складний період, коли вони втратили кохання. Навіть, якщо людина сама ретельно це приховує, її підсвідомість видасть те, що насправді почуття згасли. Як у такій ситуації поводяться знаки Зодіаку, розповіли астрологи

Як поводяться знаки Зодіаку стихії Вогню, коли вони втратили кохання: Овен, Лев і Стрілець

Як поводяться знаки Зодіаку, коли вони втратили кохання
Стихія Вогню – Овен, Лев і Стрілець

Овен

Овен не буде приховувати, що кохання більше немає. Він буде говорити про це, влаштовувати сцени і скандали, або демонструвати свою байдужість. При цьому не забуваючи щоразу згадувати – у чому саме винен партнер і чому саме його спіткало розчарування.

Лев

Коли представники знаку Лева втратили кохання, вони припиняють проявляти ініціативу в своїх відносинах. Лев більше не подзвонить першим, не зробить комплімент, не запросить на побачення. Останнім кроком до розставання стане холодність в розмовах і спопеляючі погляди.

Стрілець

Помітити зникнення кохання у Стрільця до самого розриву практично неможливо. Через те, що він все тримає в серці під надійним замком. Стрілець спочатку все зважить, обміркує, перехворіє сам всередині себе, а потім просто в одну мить спалить усі мости.

Як поводяться знаки Зодіаку стихії Землі, коли вони втратили кохання: Тілець, Діва і Козеріг

Як поводяться знаки Зодіаку, коли вони втратили кохання
Стихія Землі – Тілець, Діва і Козеріг

Тілець

Представники знаку Тільця дуже ранимі і терплячі. Тілець буде довго терпіти те, що йому не подобається і давати шанс знову і знову. Він буде йти поступово, щоб не заподіяти другій половинці біль. Першими ознаками того, що Тілець розлюбив – це меланхолія, смуток, зневіра, туга.

Діва

Людина, народжена під сузір’ям Діви, не вміє розлучатися одним рішучим кроком. Вона не може прийняти сильне і сміливе рішення і піти. Діва буде довго тягнути і перебувати в неприємних їй відносинах.

Козеріг

Козероги не будуть проявляти, що втратили кохання, до розставання, але лише тому що такого періоду не буде. Козеріг любить і в один момент перестає, тоді і розлучається відразу. Як тільки Козеріг починає відчувати десь підступ, відразу ж розставляє всі крапки над «i» грубо і різко.

Як поводяться знаки Зодіаку стихії Повітря, коли вони втратили кохання: Близнюки, Терези і Водолій

Як поводяться знаки Зодіаку, коли вони втратили кохання
Стихія Повітря – Близнюки, Терези і Водолій

Близнюки

Близнюки не терплять утисків своєї свободи. Якщо хоч в якийсь момент їм здасться, що партнер тисне на них, від почуттів же не залишиться і сліду. Спочатку Близнюки будуть мовчати і перестануть приділяти увагу колишньому коханому. Потім в один момент Близнюки вибухнуть скандалом і заявлять, що їх серце розбите, а почуття розтоптані.

Терези

Люди-Терези моментально втрачають симпатію від крихітного прояву неповаги. З цього моменту вони стануть повністю байдужими і відчуженими. У Терезів пропадають будь-які емоції до колишнього об’єкту кохання. Їх неможливо ні порадувати, ні здивувати, ні розсердити. Терези демонструють повний ігнор.

Водолій

Знак Водолія відрізняється особливою романтичністю і ніжністю. Проявом того, що вони втратили кохання, стає відсутність проявів ласки. Водолій припиняє писати милі смс і робити сюрпризи, пестити подарунками та говорити компліменти, бажати доброго ранку і на добраніч.

Як поводяться знаки Зодіаку стихії Води, коли вони втратили кохання: Рак, Скорпіон і Риби

Як поводяться знаки Зодіаку, коли вони втратили кохання
Стихія Води – Рак, Скорпіон і Риби

Рак

Представники Раку дуже потайні, тому про втрату почуттів вони не скажуть прямо. Розчарувати Рака можна будь-який дрібницею: вчасно не було відповіді на дзвінок, був забутий день народження двоюрідної тітки і т.д. Так Рак втрачає кохання. Після такого серйозного проступку, Рак відвернеться і мовчки піде, а причину передасть через маму, подругу, спільних знайомих.

Скорпіон

Цей знак не може втратити кохання. Таке відбувається лише тоді, якщо це було не справжня почуття, а швидкоплинне захоплення. А така забава йому рано чи пізно набридає, але він не зізнається партнеру в тому, що вони втратили кохання. Скорпіон почне всіляко демонструвати, що друга половинка сама винна, що вона неправа і т.д. Презирство, глузування, приниження від Скорпіона – вірна ознака, що почуття його покинули.

Риби

Люди знаку Риб обожнюють влаштовувати сцени, тому явно дадуть зрозуміти, що щось змінилося. Вони почнуть закриватися у ванній і голосно ридати, важко зітхати і закочувати очі, витирати сльози і багатозначно мовчати. Як тільки починаються такі театральні виступи, значить, Риби втратили кохання і не мають почуттів до другої половинки.

Як знаки зодіаку поводяться в коханні?

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст