ГоловнаАстрологіяЯк гніваються Знаки Зодіаку

Як гніваються Знаки Зодіаку

Кожна людина періодично гнівається з тої або іншої причини. Як гніваються Знаки Зодіаку розповіли астрологи та вказали на особливості поведінки представників всього зодіакального кола

Як гнівається Овен

Вогняний знак Овен вважається небезпечним у гніві. Коли вони зляться, то вони можуть кричати, розмахувати руками. Тому краще знаходитися від них подалі у такі миті, але позитив у тому, що Овен швидко заспокоюється.

Тілець

Стихія землі накладає відбиток на характер Тільця. Вони не запальні, але, якщо їх серйозно розізлити, то сердитися вони будуть довго. В гніві Тільця будуть роздавати за тріщини всім, хто попаде під їх руку. Зупинити їх практично неможливо, тому краще триматися від них на відстані.

Як гніваються Близнюки

Близнюки, коли зляться, то можуть лише сказати щось дуже образливе або штовхнути що-небудь, але не буде кричати цілу годину і махати руками. Близнюки можуть вигукнути щось або сказати образливе слово і – замовкнути. А ще Близнюків швидко проходить.

Рак

Представники знаку Рака зляться в собі. Якщо причиною злості була не людина, а обставини, то Ви взагалі не зрозумієте, що Рак гнівається. Він почервоніє і надметься, а потім повернеться до нормального стану. А ось якщо його розлютила людина, то Рак буде просто мстити. Ніякої лайки і бійок.

Лев гнівається по-королівські

Лев може злитися, щоб нагадати всім, що він – цар звірів. А по-справжньому, Лев гнівається тоді, коли щось йде не так, як він хоче. А таке буває часто. Найкращий спосіб заспокоїти Лева – це признати свою неправоту і попросити пробачення.

Діва гнівається непомітно

Представники знаку Діви будуть у приступі ярості тихо бурчати. Зазвичай у гніві Діви не можуть нічого роботи – вони повністю занурюються у свою злість, і сваряться на все і всіх навколо, крім себе.

Терези навіть гніваються дипломатично

Представники знаку Терези вважаються самими дипломатичними людьми. Якщо вони відчувають злість, то тримають її при собі. У деяких випадках, дуже рідко, Терези можуть поділитися з рідними і близькими. Терези вміють тримати себе в руках навіть у складні емоційні моменти.

Гнів Скорпіона переростає у довгу помсту

Скорпіони відчувають величезні емоції, але назовні це не показують. Але ті, хто розізлили Скорпіона, можуть очікувати на тривалу помсту. Або ж, щоб зняти з себе тягар переслідування Скорпіона, достатньо просто вибачитись перед ним.

Стрілець гнівається емоційно

У момент гніву Стрілець говорить все, що думає. Вони не будуть битися, а просто викажуть все в лице. Загалом, Стрільці не дуже добре контролюють свої емоції.

Козерог

Гнів Козерога проявляється в істериці і з’ясуванні стосунків. Представники цього знаку можуть довго не показувати свою злість, але, якщо його по-справжньому розізлити, то може, навіть, розпустити руки.

Розумний гнів інтелектуального Водолія

Водолії зляться дуже … по-розумному. Їх злість корисна, оскільки вона провокує їх на самоаналіз і глибокі роздуми. Вони замикаються в собі і повертаються лише через довгий проміжок часу.

Риби

Величезний шквал емоцій захоплює представників Риб, коли зляться. Спочатку вони тримають свою злість в собі, потім вирують, а потім відбувається справжній вибух. Виражено це може бути дуже по-різному, тому що істинно емоційна натура Риб не піддається логіці.

Астрологи розповіли про темні сторони знаків Зодіаку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст