«Я богиня!» жінки по знаку зодіаку, які вважають себе кращими за інших

Астрологи назвали 5 представниць знаку зодіаку, які вважають себе кращими за інших. Так хто ж ці жінки, які кажуть «Я богиня!» і чому вони впевнені, що вони найкращі та неперевершені?

Лев

Представники вогняної стихії вважають себе царськими особами. А жінки цього знаку зодіаку вважають, що сенс життя оточуючих — це поклоніння їм та, щоб їх всі обожнювали. Лев жінка -гордовиті і зверхні, тому що вона вважає – «Я богиня!». На перше місце жінки-Левиці завжди ставлять себе, тому легко переступають через інших людей. Вони маніпулюють, використовують інших у ​​своїх цілях, обманюють та брешуть. Левиці не відчувають жодного сорому, коли роблять боляче іншим. Вони впевнені, що такі неймовірні, що їм все зійде з рук.

Терези

Типова поведінка цих жінок — зухвала та поблажлива. Інших людей вони сприймають пішаками у своїй грі. Усіма силами Терези привертають увагу оточуючих. Адже чим більше уваги, тим більше шанувальників, подарунків та шансів жити без проблем та турбот. Такі представниці знаку зодіаку Терези ставлять себе вище за інших, оскільки вони оцінюють людей за ступенем їхньої вигоди. Чим більше дивідендів може принести людина, тим лагідніше з нею будуть вести себе Терези. Через інших Терези з легкістю переступлять і вирушать далі.

«Я богиня!» – так кажуть жінки знаку зодіаку Овен

Астрологи кажуть, що жінки цього знаку зодіаку не соромляться проявляти зневагу до інших людей. Вони дивляться гордо, ігнорують будь-які прохання та питання, ображають. Часто їх називають королевами лицемірства. Адже з тими людьми, які можуть бути потенційно корисними, вони поводяться ласкаво, ніжно та по-доброму. А з тими, хто їм не потрібен, Овен жінка поводиться жорстоко.

Козеріг

Жінки знаку зодіаку Козеріг впевнені, що мають право вимагати найкраще лише за правом свого існування. Дорогий одяг, люксова косметика, подорожі, золото та прикраси, багаті чоловіки – той рівень життя, якого прагнуть Козероги жіночої статі. Немає нічого ганебного у тому, щоб хотіти жити добре. Однак докладати якихось зусиль у своєму житті такі жінки не мають наміру. Жити добре часто Козеріг жінка хоче за рахунок інших.

Жніки знаку зодіаку Близнюки

Легковажні Близнюки жінки вважають, що вони можуть усе, навіть вирішувати долю іншої людини. На перший погляд вони здаються дружелюбними та миролюбними. Але це лише маска, за якою ховається зарозумілість. Найбільше у світі Близнюки люблять демонструвати перевагу над іншою людиною прилюдно. Ці жінки ніби підкреслюють – «Я богиня!». Адже що може бути краще за публічне приниження та моральне знищення свого опонента.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст