ГоловнаАстрологіяХарактеристика зодіакальних стихій і поведінка знаків Зодіаку

Характеристика зодіакальних стихій і поведінка знаків Зодіаку

Стихія існує не лише в природі, а й в астрології. Цікаві факти про зодіакальні стихії і як вони впливають на поведінку (дії) знаків. Характеристика зодіакальних стихій дозволяє краще зрозуміти знаки Зодіаку, які відносяться до них. Ця інформація дає базове уявлення, чому саме так чи інакше діють представники зодіакального кола, чим викликана певна поведінка знаків Зодіаку

Зодіакальні стихії та їх характеристика

Зодіакальні стихії і характери дії знаків

Згідно з астрологічним вченням існує 5 стихій

  • ефір
  • повітря
  • вода
  • вогонь
  • земля.

Ефір всюдисущий, всепроникний. Тому пронизує всі знаки. Ефіром керує Юпітер. Люди, народжені під будь-яким знаком, мають шанс зв’язатися з Всесвітом завдяки духовним практикам.

Кожен знак Зодіаку належить до певної стихії, яка впливає на його характер. Починається відлік стихій з Овна і вони повторюються – вогонь, земля, повітря, вода. І знову вогонь, земля, повітря, вода. До кожної стихії відносять по три знаки Зодіаку.

Яким характером певна стихія наділяє людей

Вогонь – це керівники, лідери, представники сили, завжди прагнуть вгору (як вогонь). У них високий інтелект, вміють управляти матерією і людьми. У них сильна воля і вони сміливі. Здатні самостійно приймати рішення і брати на себе відповідальність.

Земля – ​​практичні люди, досить розвинений інтелект, щоб управляти власністю і матерією. Схильні до торгівлі, ремесла, налагодженню різних зв’язків.

Повітря – рівня свідомості вистачає вирішувати тільки грубо-матеріальні проблеми. Інтелект розвинений настільки, наскільки вистачає для найманої праці.

Вода – володіють більш високим рівнем свідомості душі в людському тілі, схильні до пізнання себе і Бога. У них яскраво виражений інтелект, високі моральні принципи і релігійність.

Характеристика стихій впливає на характер дій знаків Зодіаку

Зодіакальні стихії і характери дії знаків

Не тільки характеристика зодіакальних стихій розрізняє представників зодіакального кола. Крім зодіакальної стихії, знаки Зодіаку відрізняються один від одного також за їх характером дії. Їх виділяють три: рухливі, стабільні (не рухомі, і подвійні (іноді рухливі, іноді – ні).

Знаки починаючи від Овна по черзі рухливі, стабільні й подвійні і це повторюється до останнього 12-го знака. Виходить по кожному характеру 4 знаки Зодіаку.

Яка характеристика знаків Зодіаку по характеру дій

Рухливі – Овен, Рак, Терези, Козеріг

Це новатори, прагнуть тільки перед. Завжди змінюються, знаходять кращий вихід на вимогу часу і обставин, щоб досягти мети.

Стабільні – Телець, Лев, Скорпіон, Водолій

Це консерватори, не люблять змінюватися, не можуть сприймати новизну, і часто через це в них все руйнується.

Подвійні – Близнюки, Діва, Стрілець, Риби

Такі люди іноді рвуться перед, показуючи на що вони здатні, застосовують новизну, потім вщухають, накопичують силу і знання і чекають на зручний час заново прямувати вперед.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст