ГоловнаАстрологіяГоловна емоція кожного знаку Зодіаку

У представників зодіакального кола різне ставлення до емоцій, як до своїх, так і до чужих. Головна емоція кожного знаку Зодіаку суттєво відрізняється. Емоції можна поставити собі на службу і контролювати їх, щоб досягти бажаного, проте не всі це вміють. Астрологи розповіли, як можна спробувати керувати своєю головною емоцією собі на користь.

Головна емоція Овна – агресія

Основна емоція Овна, яка рухає його життя – агресія. За допомогою цією емоції Овен відстоює свою позицію, доводить свою важливість, протистоїть сторонньому впливу. Нетерплячість, різкість, висока швидкість емоційних процесів в цілому – ось основна характеристику Овна.

Головна емоція Тільця – безпека

Головна емоція Тільця, що являється основою його життя – безпека для себе і для своїх рідних. Представники цього знаку намагаються заздалегідь прораховувати всі ризики, які можуть погрожувати сім’ї і убезпечити себе і їх. Це головна мета для Тільця – створити комфортний світ без ризиків для найближчих людей.

Головна емоція Близнюків – цікавість

Все, що роблять Близнюки, визвано цікавістю і немає значення, чого це стосується. Для Близнюків все цікаво:розпочинати справу, збирати і вивчати інформацію, знайомитися з новими людьми, весь час пізнавати себе, оточуючих і навколишній світ. І з роками цікавість не полишає Близнюків.

Головна емоція Рака – чуттєвість

Раки мають раниму душу і їх чуттєвість змушує гостро реагувати на всі несправедливості світу, але в пергу чергу – це стосується сім’ї і близьких. На відміну від Овна, який ситуацію емоційно переживе за кілька секунд або хвилин, то для Рака це переживання може затягнутися на години, а то і дні й місяці. Але саме це дозволяє розібратися не лише у своїх, а й в чужих емоціях. Тому Раків вважають сильними емпатами.

Головна емоція Лева – гордість

Люди, народжені під сузір’ям Лева – повністю самодостатні особистості. Їх гордість змушує постійно демонструвати свої досягнення оточуючим, створювати ефектні виходи у суспільство. Саме ця емоція – гордість, змушує дивувати і керує всім життям Лева.

Головна емоція Діва – раціональність

Для Діви важливі структурованість і раціональність. Якщо в якісь ситуації не має раціонального пояснення, значить воно не потрібно. Таким простим способом Діва прибирає зайві риси і структурує світ навколо себе зрозумілим для себе чином. Якщо раціональний підхід не спрацьовує, тоді Діви можуть зірватися. Тому краще не доводити до цього стану.

Головна емоція Терезів – товариськість

Почуття причетності до чогось більшого, відчуття того, що ти не самотній – саме це і є рушійним мотивом для Терезів. Саме для цього вони і мирять людей, вирішують конфлікти і борються з несправедливістю в цілому. Терези, завдяки свої товариськості, завжди оточують себе однодумцями і приємними людьми.

Головна емоція Скорпіон – загадковість

Знак Скорпіона – це знак містичної аури, яка дозволяє їм впливати на інших людей, й іноді – маніпулювати. Напускаючи туман загадковості, Скорпіон може побачити і краще зрозуміти мотивацію людини, при цьому не видаючи своїх власних.

Головна емоція Стрільця – оптимізм

Стрільці будуть завжди намагатися зберігати оптимізм і віру у краще, незважаючи на зовнішні обставини. Такий підхід дуже допомагає людям цього знаку виходити з критичних ситуацій, в які приводить його вибуховий і емоційний характер. Саме завдяки оптимізму, Стрілець домагається поставлених перед собою цілей

Головна емоція Козеріг – беземоційність

Насправді Козероги досить емоційні люди, але вони дуже ретельно і глибоко приховують це. Маска без емоційності часто стає другою натурою Козерога, що дає йому практично ідеальний самоконтроль, але забирає можливість розуміти почуття і мотиви інших людей. Проте Козероги не вважають це проблемою, тому що, на їх думку, можуть все прорахувати і не зважати на емоції.

Головна емоція Водолій – епатажність

Харизматичний інтелектуал Водолій любить справляти враження, часто використовуючи епатажність, як в образі, так і у вчинках. Але більше нестандартний підхід Водолій проявляє в своїх ідеях, незвичайних думках і в стилі мислення. Тому кожен Водолій розуміється на оригінальності, але, на жаль, не всі представники цього знаку вміють бути оригінальними і епатажним, щоб було доречно.

Головна емоція Риби – надмірна емоційність

Як і Раки, представники знаку Риб чуттєві і в них надмірна емоційність. Всі емоції, які керують іншими знаками Зодіаку, можуть керувати і Рибами. Тут все залежить від конкретної ситуації. Яка емоція буде домінувати в даний момент, таким і буде поведінка представника Риби.

Ви не можете копіювати текст