ГоловнаАстрологіяДуальні знаки Зодіаку

Дуальні знаки Зодіаку

Астрологічні прогнози і трактування впливу зірок і планет гороскопу у різних фахівців можуть відрізнятися. Але основні тенденції і ймовірності, співпадають. Трактування дуальних знаків Зодіаку буде цікавим для ознайомлення.

Відомо, що у кожного з нас є люди (знаки Зодіаку) – дзеркала. Просто варто знати, що кожен шостий за порядком після Вашого знаку – це Ваш знак-близнюк, дуальний знак.

Дуальні знаки Зодіаку, що це може означати

Сумісність знаків Зодіаку може допомогти в обранні супутника життя, друзів і товаришів. Дуальність означає стосунки двох партнерів, які доповнюють один одного. Наприклад, Тілець ні за що в житті не зробить те, що зробить, наприклад, його дуальний Знак Скорпіон, то Скорпіон буде дивитися з жахом на дії і світогляд Тільця.

Дуальні знаки Зодіаку якимось магічним чином притягуються один до одного, знаходять один в одному те, що нема в кожного з них. Дуальні пари – це союзи, коли кожен партнер доповнює один одного. Мінуси стосунків дуальних пар в тому, що вони на ранніх етапах мають кризові ситуації саме через різні погляди, відмінність у світогляді і у характері.

Дуальні знаки Зодіаку по парам

Пари дуальних знаків – це хороше поєднання людей, які доповнюють одне одного. І при цьому погане, бо один з них обов’язково донор, а другий – вампір. Дуальні знаки Зодіаку – це ті знаки, які не просто дзеркальне відображення, а являються кривим дзеркальним відображенням один одного.

Овен – Терези

Тілець – Скорпіон

Близнюки – Стрілець

Рак – Козерог

Лев – Водолій

Діва – Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст