ГоловнаАстрологіяДізнайтесь свій найпродуктивніший час доби за знаком Зодіаку

Дізнайтесь свій найпродуктивніший час доби за знаком Зодіаку

Астрологи надають багато інформації щодо особливостей представників кожного знаку зодіаку. Адже нюанси характеру, поведінки, звичок, допомагають краще зрозуміти і себе, і своїх близьких. Дізнайтесь свій найпродуктивніший час доби для знаку зодіаку по стихії, щоб Ви могли планувати важливі справи і активність саме на цей період. Принаймні, Вам буде цікаво дізнатися про деякі особливості людей, споріднених одним часовим проміжком народження під певним сузір’ям.

Який час доби для стихії Повітря буде найбільш

продуктивним: Терези, Водолій і Близнюки

Найбільш продуктивний час для представників цих повітряних знаків Зодіаку, на думку астрологів – це з полудня (12-00) до 23 годин вечора. Тобто Терези, Водолій і Близнюку мають найпродуктивніший період у розпал робочого дня і не пізнього вечора. Тому представникам цих знаків відкриті всі можливості, щоб реалізувати свої творчі задуми, для спілкування, практично для всіх важливих справ. Адже в цей час активна більша частина людей.

Дізнайтесь найпродуктивніший час доби для стихії Вогню: Лев, Стрілець і Овен

Для знаку зодіаку, який належить до вогняної стихії — Овен, Лев і Стрілець, найкращий час для активностій, який визначили зорі гороскопу і планети, з 5 ранку, або з полудня 12-00 і до 14-00 дня. Тобто вогняна стихія активна у період сну більшості людей. Тому ці знаки Зодіаку стараються використовувати цей час, підлаштовуючись під свої потреби. Наприклад Овен, після півночі, або з самого ранку виконує якісь прості роботи типу прибирання, миття посуду. А Лев навпаки, використовує найпродуктивніший час доби для максимально розкриття харизми. Стрільці мають ситуацію, яка схожа з представниками Лева.

На щастя, представники цих знаків Зодіаку, навіть після бурхливо проведеної ночі, можуть бути активними у свій найпродуктивніший час доби.

Який час доби буде найбільш продуктивним  для стихії Води: Скорпіон, Раки і Риби

Скорпіон, Раки і Риби повинні звернути увагу на два часових відрізки: з 4 ранку і до 10 годин ранку, а також пізній вечір з 21 години і до півночі. Саме цей час найпродуктивніший для них і сприятливий для активної діяльності. Але не для всього. Наприклад харизма Раків найбільше розквітає ввечері, а Скорпіони в цей вечірній час просто неперевершені у дискусіях і суперечках. Астрологи вважають, що цим трьом знакам Зодіаку в їх ранковий найпродуктивніший час варто займатися дрібними побутовими речами і планувати справи на день.

Дізнайтесь найпродуктивніший час доби для стихії Землі: Телець, Діва і Козерог

Найефективніший час доби для Тельця, Діви і Козерогу можна назвати «класичним робочим днем, тому що їх корисна активність припадає з 8 ранку і до 18 години вечора. Для Діви і Тільця це найсприятливіший час створювати про себе позитивне враження. Чим вони і користуються, залагоджуючи всі необхідні питання. А от Козерогам ментально складно працювати після заходу Сонця. У світлий час доби, ці знаки проявляють стресостійкість, в них посилюється інтуїція і концентрація.

Ось такі цікаві речі розповіли астрологи про час для кожного знаку зодіаку, коли його ефективність найвища.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!