Дитина Лев: яким буде малюк, характеристика

Харизматичний знак зодіаку Лев вже з малечку починає проявляти свій характер. Тому батькам, в кого дитина знаку Лев, буде цікаво дізнатися, яким буде такий малюк, підходяща професія, його позитивні і негативні риси та які поради щодо виховання дитини Лева дають астрологи

Риси характеру Лева

Лев – п’ятий знак зодіаку, який символізує королівську владу та панування. Серед їхніх позитивних якостей – вони романтичні та пристрасні, а також люблять дбати про близьких. Але іноді гординя та бажання всім керувати можуть зайти надто далеко.

Цим знаком керує Сонце, що проявляється в потужній силі волі та лідерських якостях. Для людей цього знаку зодіаку природно проявляти ініціативу, проте всі незначущі справи за них роблять інші.

Леви відомі своєю щедрістю та готовністю жертвувати часом та грошима заради інших.  При цьому, представники Лева часто ревниві, зарозумілі і трохи дріб’язкові.

Особливості характеру дитини Лева

Особливості характеру дитини Лева

Діти, народжені під знаком Лева, люблять увагу і хочуть похвали та визнання оточуючих. Маленький Лев любить бути у центрі уваги. Для дітей знаку Лев їх власний світ є надзвичайно важливим для них. Водночас, їм важко зрозуміти, що інші діти чи дорослі можуть бути іншими або мати право бути іншими. Лев дуже впевнений у собі, при цьому йому важко ділити увагу з оточуючими. Він любить керувати іншими і стоїть на чолі всього, але легко ображається на критику. Досить часто сторонні можуть сприймати дитину Лева, як егоїста, тому що Леву на думку навіть не спаде, що інші люди також важливі.

Лев бачить загальну картину, але рідко думає, що деталі такі важливі. Якщо вони з чимось не погоджуються, вони завжди про це скажуть. Дитина Лев, коли вони грає, хоче бути головним персонажем — тим, хто приймає рішення у грі.

Коли дитина Лев стає трохи старшою і переживає своє перше кохання, у нього з’являються сильні почуття. Леву подобається почуття закоханості і він може бути дуже романтичним. Однак, якщо очікування Лева не виправдаються, він можуть швидко розчаруватися.

Представники цього знаку зодіаку дуже лояльні, але ошукана довіра глибоко ранить дитину-Лева.

Позитивні і негативні риси характеру дитини Лева

Позитивні і негативні риси характеру, притаманні дитині знаку зодіаку Лев

Дитина Лев часто може бути марнославна, спокуслива, сповнена життєвих сил. Малюк Лев любить похвалу і погано реагує на негативну критику. Він народжений, щоб сяяти і бути в центрі уваги. Як і кожній дитині вогняного знаку, їй потрібно навчитися поважати кордони.

Риса лідерства найяскравіше серед всіх знаків зодіаку виявляється у Лева. Дитина Лев може бути щедрою до своїх друзів, адже ці діти оберігають «своїх». Маленькі Леви люблять грати на вулиці з іншими дітьми, де мають достатньо місця для пересування. Їм подобається домінувати над своїми друзями та для тинини Лев важливо, щоб усе було чесно.

Професії, які підходять знаку зодіаку Лев

Професії, які підходять знаку зодіаку Лев

Лев не любить працювати один — це тому, що йому необхідно отримати визнання колег за свою роботу. Представники цього знаку зодіаку лідери, які люблять керувати, а це означає, що їх часто можна зустріти на різних управлінських посадах. Звичайні заняття для Лева – бізнес, армія чи поліція. Професії, які теж можуть сподобатися Леву – з розкішної та модної галузі. А ще Лев – надзвичайно креативна людина, тому робота, пов’язана з вмінням фантазувати. Створювати грандіозні проекти – саме для Лева.

Порада батькам, в кого дитина народилася під знаком зодіаку Лев

Порада батькам, в кого дитина народилася під знаком зодіаку Лев

Якщо у вас вдома є левеня, приготуйтеся прожити з ним моменти великої радості. Будьте уважними і завжди слухайте свого «маленького короля», але стежте, щоб він не став владним. Дитина Лев не любить ділитися речами з іншими дітьми, але Леви справді щедрі. Навіть вважаючи себе центром всесвіту, дитина знаку Лев – веселий, велелюбний, справедливий і харизматичний. Він має котячу чарівність і грацію, саме так він і робить, завжди виявляючи відданість, твердість і загострене почуття обов’язку.

Дітям, народженим під знаком Лева, потрібно отримувати багато похвали та позитивних відгуків за те, що вони роблять. Їм потрібна любов і вдячність у дитинстві, інакше це може позначитися на них у дорослому житті. Щоб діти Леви не стали егоцентричними у дорослому віці, батькам важливо переконатися, що вони обома ногами твердо стоять на землі.

Гороскоп дитини знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст