Головна Астрологія День Святого Валентина: знаки Зодіаку, які обожнюють День всіх закоханих

День Святого Валентина: знаки Зодіаку, які обожнюють День всіх закоханих

Існують знаки Зодіаку, які, на думку астрологів, обожнюють святкувати День Святого Валентина. Представники цих чотирьох знаків проявляють велику активність у День всіх закоханих, якої, у звичайні дні, не спостерігається. Вони дарують і приймають привітання і подарунки з великою радістю і захопленням.

Овен

Овни не люблять демонструвати свою слабкість, якою вважають романтичні почуття. Але вони потребують ніжних почуттів, ласки і кохання. Тому для них особливу роль відіграє День Святого Валентина. Саме завдяки Дню всіх закоханих, Овен може розповісти коханій людині про свої почуття, можуть створити романтичний настрій, а також подарувати щось особливе і дуже важливе.

Тілець

Для Тільця День всіх закоханих несе в собі багато кохання, ніжності і ласки. Вони сповнені позитивної енергії і намагаються створити романтичну атмосферу для своєї коханої людини. Але такого ж чекають і у відповідь. Тілець цінує всі подарунки, які отримає в цей день – і листівки чи електронний лист, і пляшку смачного вина, і привітання в смс, букет квітів,і більш цінні подарунки.

Рак

Представники цього знаку Зодіаку намагаються не показувати свої почуття. Але в них ніжна і чуттєва натура, тому вони завжди чекають на привід зізнатися у коханні. День Святого Валентина чудово підходить для цього. Тому Раки будуть весь тиждень готуватися, щоб підкорити душу і серце людини, яку просто обожнюють. Також вважають, що 14 лютого – на День всіх закоханих, почуття зростають і будуть охоплені ніжними еманаціями, що дає можливість для освідчення у коханні.

Лев

Астрологи вважають, що незважаючи на сильні риси характеру, у душі Лев вірить у чудеса. Вони соромляться проявляти емоції, тому намагаються це зробити подалі від людських очей. Леви одержимі Днем Святого Валентина, бо це дає шанс висловити свої бажання, думки і ставлення до коханої людини.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами