ГоловнаАстрологіяБлизнюки, народжені 22 травня, характер, сильні та слабкі сторони, кохання та сумісність

Близнюки, народжені 22 травня, характер, сильні та слабкі сторони, кохання та сумісність

Люди, народжені 22 травня – це знак зодіаку Близнюки. Гороскоп за датою народження розповідає про сильні та слабкі сторони, кохання та сумісність Близнюків, народжених цього дня. Який же характер, щасливі числа, дні та колір представників цього знаку зодіаку, у кого день народження 22 травня?

Близнюки, народжені 22 травня

Особливість Близнюків, народжених цього дня, полягає в тому, що вони несуть в собі характеристику двох знаків, на межі яких народилися – Телець та Близнюки. Хоча вплив Близнюків на цих людей все ж таки більший.

 • 22 травня: знак зодіаку Близнюки
 • Правляча планета: Меркурій
 • Елемент: Повітря
 • Камінь: олександрит, смарагд та агат
 • Число життєвого шляху: 4
 • Щасливий день: понеділок, середа та четвер
 • Щасливі кольори: пурпурний, жовтий
 • Щасливі числа: 8, 10, 12, 22, 30, 42 та 46

Сумісність зі знаками зодіаку: найбільш сумісні з Терезами та Водолієм.

Люди зодіаку, які народилися 22 травня, перебувають на стику двох знаків і двох стихій: Телець –Близнюки; земля – повітря. Це пік енергії. Дві планети, Венера та Меркурій, керують цим піком.

На що впливає народження «на стику» знаків зодіаку?

Близнюки цього дня народження, й Тельці, народжені 21 травня, перебувають під сильним впливом двох небесних тіл.

Від планети Венера вони отримують якості, необхідні для покращення стосунків.

До них належать жіноча енергія, пристрасть та сила романтики.

Меркурій наділяє цих Близнюків якостями, які їм, щоб навчатися та зростати професійна.

До них відносяться ентузіазм, рішучість та амбіції. Таким чином, ці Близнюки швидко засвоюють уроки – як уроки долі, так і життєві, та звичайні навчальні уроки. Крім того, на відміну від багатьох представників цього знаку зодіаку, народжені 22 травня не втрачають легко інтерес.

Пік енергії дає чудовий контроль над фінансами. Таким чином, Близнюки, народжені 22 травня, накопичують значні суми грошей протягом усього свого життя.

22 травня знак зодіаку Близнюки характер, сильні та слабкі сторони

Люди, народжені цього дня, мають внутрішню силу, яка не бажає мати нічого спільного з невдачами – вони не здаються навіть тоді, коли події розвиваються не так, як їм хочеться. Ця риса характеру дає можливість цим Близнюкам досягати поставленої мети.

Гороскоп по даті народження зазначає, що Близнюки, у кого день народження 22 травня, якщо поєднають свою рішучість, здатність переконувати і чудові комунікативні навички, вони зможуть підкорити весь світ. Іноді цих людей може турбувати бажання зробити більше, ніж вони здатні.

Гороскоп по даті народження звертає увагу  Близнюків, народжених цього дня:

прислухаючись до свого внутрішнього «Я» і довіряючи своїй інтуїції, ви часто виявляєте, що ваші перші реакції набагато правильніші, ніж ваші подальші інтелектуальні роздуми.

Оскільки ці люди мають потребу пишатися своїми досягненнями, постійне поповнення знань та навичок ставить цих Близнюків у найбільш вигідне становище.

Кохання та сумісність Близнюків, народжених 22 травня

Близнюки, у кого день народження двадцять друге травня, дуже привабливі у любовних стосунках. Завдяки їх дару та вмінню володіти словом, мало хто може встояти перед їх чарівністю. Завдяки своїй двоїстості, ці Близнюки поступово розкриваються для партнера, і це робить їх дуже привабливими в очах другої половинки.

Близнюки, народжені 22 травня, люблять жити повним життям, вони не мають обмежень. Люди сприймають цих Близнюків, як щирого та елегантного коханця. Це діє як магніт для більшості партнерів, завдячуючи цьому в цих Близнюків багато таємних шанувальників.

Елегантні та щирі коханці Близнюки, народжені цього дня, дуже привабливі для протилежної статі. Чарівні від природи вони звикли інтенсивно проживати кожен аспект свого життя, і їх відносини не виняток. Вони схильні до крайнощів у коханні, і іноді таке ставлення може призвести до розчарування. Частіше за все, вони закохаються в молодому віці. Як тільки вони знаходять свою кохану людину, вони стають терплячі та надійні і шукають миру та задоволення. Ці Близнюки будуть робити все, щоб їх сім’я жила в мирі, злагоді, щасті та задоволенні.

Близнюків, народжених 22 травня, дуже приваблюють ексцентричні, віддані та пристрасні люди – такі люди відображають їх якості.

Вони можете добре ладнати з коханцями знаків зодіаку

 • Стрілець, Терези та Водолій.

Також, гарна сумісність Близнюків, народжених цього дня з людьми, у кого день народження

 • 1, 3, 7, 8, 10, 16, 20, 22, 26 та 31 числа.

Гороскоп за датою народження говорить, що

 • найменша сумісність цих Близнюків з представниками знаку зодіаку Телець.

Справа в тому, що у цих Близнюків й Тельця відрізняється підхід до найважливіших життєвих питань. Тому їх відносини можуть розвиватись не так, як хочеться Близнюкам.

Близнюки, народжені 22 травня: здоров’я

Людям, які народилися цього дня, часто доводиться працювати руками, а отже, рукам потрібно приділяти особливу увагу, особливо зап’ястям та пальцям. Часто доводиться маніпулювати кінцівками, а значить можуть турбувати болі в шиї та суглобах. Рекомендовані масажі, гарячі ванни та лазні – вони допоможуть зняти негативні наслідки хвороби.

У Близнюків, народжених двадцять другого травня можуть виникнути проблеми з нервами через запальність та цілеспрямованість, адже іноді вони беруть на себе непосильні навантаження. Рекомендують практикувати медитацію, афірмації, щоб поринути у позитивну атмосферу.

Крім того, що ці Близнюки мають гарний вигляд, їм подобається почуватися ще краще. Вони схильні не приправляти їжу, тому що любите її природний смак. Випиваючи багато води, вони вимивають токсини з організму.

Поради для представників знаку зодіаку Близнюки, народжених 22 травня

 • Потрібно працювати над самоконтролем.
 • Не можна нехтувати дрібницями, щоб не втратити важливі для себе речі.
 • Варто зменшити вимоги до своїх партнерів, частіше аналізувати свої помилки.
 • Не слід брати на себе непосильні завдання.
 • Не можна залишати незавершені справи.

Гороскоп Близнюків, народжених

31 травня

1 червня

2 червня

3 червня

4 червня

5 червня

6 червня

7 червня

8 червня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст