ГоловнаАстрологіяАстрологічна пара по знаку Зодіаку

Астрологи складають різні гороскопи. Існує і прогноз астрологічних пар по знаку Зодіаку. Астрологи вважають, що характер людини, її доля, і навіть стосунки з іншою людиною, залежать від розташування зірок.

Астрологічна пара по знаку Зодіаку для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Овен – це дуже енергійний зодіакальний знак, який схильний до ризику і має дуже незалежний характер. Він сміливо проходить різні життєві іспити, може брати на себе відповідальність. Овни воліють бачити поряд з собою людину, для якої вони хочуть творити і готові ризикувати, щоб захистити.

Половинки для Овна: Лев, Стрілець, Близнюки і Водолій.

Тілець

Тілець характеризується як надійний партнер і вірний друг. Представники цього знаку не витрачають час на швидкоплинні інтрижки, а шукають стосунки з розсудливою і надійною людиною. Велике значення для Тільця має фізична привабливість.

Половинки для Тільця: Скорпіон, Рак, Козерог, Діва і Риби.

Близнюки

Близнюки грайливі, товариські і дуже привабливі. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку – різносторонні, авантюрні і товариські особистості. Вони можуть знайти спільну мову і подружитися майже з усіма. Партнер для Близнюків повинен також мати веселу і товариську вдачу.

Половинки для Близнюків: Стрілець, Лев, Терези, Овен і Водолій.

Астрологічна пара по знаку Зодіаку для Рака, Лева і Діви

Рак

Раку потрібен час, щоб розкритися перед людиною. Він довірить своє серце і душу тільки перевіреній людині. Рак – дуже пристрасний знак у коханні. Такі люди дуже чуттєві, тому що мають високий рівень емоційного інтелекту.

Половинки для Рака: Скорпіон, Тілець, Риба і Діва.

Лев

Лев – це оптиміст і гордовитий знак. Він любить, коли ним захоплюються, вихваляють та обожнюють. В коханні цей зодіакальний знак надзвичайно відданий і непохитний. Лев – сильна і цілеспрямована особистість, впевнена в собі. В особистому житті Леву потрібен більш м’який і поступливий партнер, але не менш енергійний.

Половинки для Лева: Близнюки, Терези, Стрілець і Овен.

Діва

Представники знаку Діви поєднують в собі розрахунок і спонтанність. Діви наділені проникливістю і гострим розумом, вони не залишать повз увагу навіть дрібні деталі. Діви – перфекціоністи. Для гармонійного життя Дівам потрібні розважливі і впевнені в собі партнери.

Половинки для Діви: Скорпіон, Козерог, Рак і Тілець

Астрологічна пара по знаку Зодіаку для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Терези завжди знають, чого вони хочуть і не зупиняться, поки не отримають бажане. Люди цього знаку завжди шукають баланс у всьому, при цьому погоджуються тільки на найкращий варіант. Терези енергійні, привабливі і товариські, вони чудово вміють спілкуватися з людьми.

Половинки для Терезів: Близнюки, Водолій, Стрілець і Лев

Скорпіон

Скорпіони вважаються сильним і мужнім знаком Зодіаку. Якщо Скорпіон щось хоче, він завжди отримаю це і ніщо не зможе стати на заваді. Скорпіону до вподоби люди, які здатні кинути виклик і відстоювати власні переконання – вони будуть надихати його. Скорпіону буде імпонувати глибока і амбіційна людина.

Половинки для Скорпіона: Риба, Діва, Козерог і Рак.

Стрілець

Стрілець – безстрашний знак Зодіаку, якого приваблюють пригоди і свобода. У виборі партнера (і не тільки) Стрілець прислухається до свого серця, куди б воно його не привело. Стрільцям потрібен партнер, який зможе розділити їх пристрасть до пригод і сміливість у вчинках.

Половинки для Стрільця: Лев, Водолій, Овен і Терези

Астрологічна пара по знаку Зодіаку для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Козерог амбіційний, консервативний і працелюбний знак, якого цікавить кар’єра. Представники цього знаку можуть бути успішними лідерами і видатними організаторами. Для життя Козерогу потрібен розумний, вольовий, відданий і приземлений партнер, який має власні амбіції.

Половинки для Козерога: Риба, Тілець, Діва і Скорпіон.

Водолій

Водолій – це інтелектуальний знак, який завжди рухається вперед. Водолій не сприймає ніякі обмеження і високо цінує свою свободу. Водолій – природжений творець, що прогне інновації у всьому. Досить часто представники знаку Водолій не вміють виражати свої почуття. Гарний союз у Водолія буде з людиною, яка має веселу і легку у спілкуванні вдачу.

Половинки для Водолія: Терези, Овен, Близнюки і Стрілець.

Риби

Знак Риби багатьом досить важко зрозуміти. Риби – чуттєві, емоційні, часто поринають у вигаданий світ своїх мрій. Такі люди мають творчі здібності, вони ранимі і сором’язливі. Риби люблять романтику. В партнерстві Рибам потрібна людина, яка має стабільний і приземлений характер, який не дозволить їм занадто сильно поринути у мрії.

Половинки для Риб: Рак, Скорпіон, Козерог і Тілець.

Ви не можете копіювати текст