ГоловнаАстрологіяАстрологи склали рейтинг зарозумілості і пихи знаків Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має типові риси характеру та манери поведінки. Тому зробити рейтинги по цим типовим рисам не надто складно для професіоналів. Астрологи склали рейтинг зарозумілості для кожного знаку Зодіаку.

1 місце – Тілець

Тільці вважають, що Всесвіт обертається навколо них. Вони ніколи не визнають свої помилки, тому з ними краще не сперечатися.

2 місце – Лев

Леви увірували у свою неймовірну силу і безміру перевагу над іншими людьми. Вони не враховують думки інших людей, бо вважають єдина правильна думка – їх. Лев може показувати свої чесноти лише для того, щоб залишатися у центрі уваги.

3 місце – Діва

Високомірні та зарозумілі Діви не потребують схвалення оточуючих. Вони вважають себе досконалістю і можуть бути дуже набридливі через своє марнославство.

4 місце – Козерог

Козерог буде нищити все на своєму шляху. Козерог буде бити людину у самі вразливі і болючі місця, аби лише знищити препони на своєму шляху.

5 місце – Рак

Чарівний маніпулятор, який не піддається навіть гіпнозу. Раки можуть обернути проти людини навіть його власну зброю.

6 місце – Водолій

Деякі люди можуть подумати, що Водолій – інтроверт. Але це зовсім не так, просто Водолій маскується. Астрологи вважають, що справжня потреба Водолія – це зверхність і перевага над іншими.

7 місце – Стрілець

Стрілець не може контролювати свої бурхливі емоції. Для нього не існує межі, за яку він не піде. Своїми емоційними сплесками вони можуть робити боляче оточуючим людям.

8 місце – Скорпіон

Скорпіони воліють контролювати усе: і емоції, і оточуючих. Але в них немає зверхньості. Правда, якщо розізлити Скорпіона, то його гнів може рознести все вщент.

9 місце – Овен

Цей знак астрологи вважають прямолінійним, але не зверхнім, та буде поганою ідеєю випробовувати їх витримку. Овни позитивно ставляться тільки до тих, хто добре ставиться до них.

10 місце – Терези

Терези завжди будуть уникати будь-який конфлікт і намагатимуться тримати рівновагу у всьому. Пихатість Терезів можна побачити, тільки якщо випадково стати свідком їх мстивого гніву.

11 місце – Близнюки

Близнюки не можуть постояти за себе у мить небезпеки – зсередини їх просто поглинає страх. Астрологи не радять чекати допомоги від Близнюків чи довіряти їм таємниці.

12 місце – Риби

Риби дуже невпевнені в собі, щоб вважати себе краще за інших і виявляти зарозумілість. Вони не здатні нападати, можливостей Риб вистачає лише на оборону.

Ви не можете копіювати текст