Кожен знак Зодіаку має типові риси характеру та манери поведінки. Тому зробити рейтинги по цим типовим рисам не надто складно для професіоналів. Астрологи склали рейтинг зарозумілості для кожного знаку Зодіаку.

1 місце – Тілець

Тільці вважають, що Всесвіт обертається навколо них. Вони ніколи не визнають свої помилки, тому з ними краще не сперечатися.

2 місце – Лев

Леви увірували у свою неймовірну силу і безміру перевагу над іншими людьми. Вони не враховують думки інших людей, бо вважають єдина правильна думка – їх. Лев може показувати свої чесноти лише для того, щоб залишатися у центрі уваги.

3 місце – Діва

Високомірні та зарозумілі Діви не потребують схвалення оточуючих. Вони вважають себе досконалістю і можуть бути дуже набридливі через своє марнославство.

4 місце – Козерог

Козерог буде нищити все на своєму шляху. Козерог буде бити людину у самі вразливі і болючі місця, аби лише знищити препони на своєму шляху.

5 місце – Рак

Чарівний маніпулятор, який не піддається навіть гіпнозу. Раки можуть обернути проти людини навіть його власну зброю.

6 місце – Водолій

Деякі люди можуть подумати, що Водолій – інтроверт. Але це зовсім не так, просто Водолій маскується. Астрологи вважають, що справжня потреба Водолія – це зверхність і перевага над іншими.

7 місце – Стрілець

Стрілець не може контролювати свої бурхливі емоції. Для нього не існує межі, за яку він не піде. Своїми емоційними сплесками вони можуть робити боляче оточуючим людям.

8 місце – Скорпіон

Скорпіони воліють контролювати усе: і емоції, і оточуючих. Але в них немає зверхньості. Правда, якщо розізлити Скорпіона, то його гнів може рознести все вщент.

9 місце – Овен

Цей знак астрологи вважають прямолінійним, але не зверхнім, та буде поганою ідеєю випробовувати їх витримку. Овни позитивно ставляться тільки до тих, хто добре ставиться до них.

10 місце – Терези

Терези завжди будуть уникати будь-який конфлікт і намагатимуться тримати рівновагу у всьому. Пихатість Терезів можна побачити, тільки якщо випадково стати свідком їх мстивого гніву.

11 місце – Близнюки

Близнюки не можуть постояти за себе у мить небезпеки – зсередини їх просто поглинає страх. Астрологи не радять чекати допомоги від Близнюків чи довіряти їм таємниці.

12 місце – Риби

Риби дуже невпевнені в собі, щоб вважати себе краще за інших і виявляти зарозумілість. Вони не здатні нападати, можливостей Риб вистачає лише на оборону.