ГоловнаАстрологіяАстрологи назвали самих люблячих чоловіків по знаку Зодіаку

Рейтинг самих люблячих чоловіків по знаку Зодіаку назвали астрологи. Обираючи чоловіка для серйозних стосунків, потрібно зважати не лише на цей рейтинг і на найкращі астрологічні пари, а й на те, як до Вас ставиться чоловік, незалежно від його приналежності до зодіакального кола.

ТОП-3 найлюблячих чоловіків по знаку Зодіаку

Лев

багато людей вважають представників Лева самозакоханими егоїстами. Проте все змінюється, коли Лев зустрічаю ту, котру вважає «тою самою». Якщо Вам вдалося привернути увагу Лева, то він осипле Вас увагою, подарунками і неймовірними романтичними пригодами. Цей королівський знак і залицяється по-королівські. Проте не можна давати приводів для ревнощів, Лев не прощає навіть думку про зраду.

Терези

Представники Терезів будуть дарувати букети, подарунки, милі дрібнички своїй коханій, незважаючи на те, скільки років вони прожили разом. Чоловік-Терези здати перетворити життя своєї другої половинки у неймовірну романтичну казку. Супутниці чоловіка-Терезів потрібно пам’ятати, що він безмежно цінує свободу і ніколи не дозволить маніпулювати собою.

Близнюки

Кмітливі Близнюки притягують до себе людей і зачаровують їх своєю харизмою. Чоловік-Близнюки завжди зможе підкорити серце бажаної жінки. Почуття чоловіків цього знаку хаотичні і нагадують «американські гірки». У них дуже чутлива нервова система, і навіть жіночий дотик може викликати бажання. Постійна готовність до дії штовхає Близнюків на найромантичніші і безумні вчинки.

За натурою Близнюки дуже влюблива натура, тому предмет їх обожнювання може змінитися.

Ви не можете копіювати текст