ГоловнаАстрологіяАгресивні знаки Зодіаку

Всі люди в більшій або меншій мірі проявлять різні почуття. Існує 5 знаків Зодіаку, яких астрологии вважають найбільш агресивними серед всього зодіакального кола.

Тілець

Його гнів жахає. Цей знак вважається найлютішим і злим серед всіх. Тілець впертий, ревнивий, матеріалістичний, безкомпромісний і важко уживається з оточуючими. Він ніколи не вибачає образи, нанесені йому, злопам’ятний.

Тілець може довго виношувати плани помсти. Він може тривалий час терпіти, не подаючи вигляду, але, якщо з ним станеться нервове потрясіння, він враз буде некерованим. Може нанести серйозну шкоду як репутації, так, навіть, і здоров’ю партнера.

Тільця вважають сімейним тираном. Він буде гнобити близьких, відноситися до них без поваги і співчуття. Така повідінка закінчується повною самотністю і негативом від оточуючих, якщо Тілець не навчиться керувати своїм гнівом.

Лев

Леви звикли царювати. Але їх горделивость і пихатість, з часом набуває диктаторських рис.

Егоїзм, зарозумілість і честолюбство просто руйнують цей знак Зодіаку із середини.

Леви дуже запальні натури. Вони часто насміхаються та принижують оточуючих, зверхньо ставляться до людей. Люди, які більш не подобаються Левам, ризикують на собі відчути від них негатив та бажання покарати за незгоду.

Скорпіон

Справжній підступний знак Зодіаку, який любить управляти людьми через маніпуляції. Скорпіони дуже розумні, логічні та неймовірно цинічні. Вони будуть зневажливо ставитися до людей, стаючи деспотами.

Стрілець

Суть цього знаку така, що він рветься до необмеженої влади і буде намагатися отримати її будь-якими методами, навіть незаконними. Стрільці обожнюють словесні баталії, де будуть доводити свою перевагу.

Козерог

Зазвичай Козероги стримані. Але якщо їх розгнівити, вони не зупиняться ні перед чим. Для них не існує ніяких моральних застережень. Його позиція така: всі оточуючі повинні робити все на користь лише Козерогам, а вони у цей час будуть саркастично коментувати. Козероги вважають, що вони мають право морально пригнічувати всіх.

 

Ви не можете копіювати текст