ГоловнаАстрологія15 березня: характер Риб, народжених цього дня, сильні та слабкі сторони

15 березня: характер Риб, народжених цього дня, сильні та слабкі сторони

Люди, які народжуються 15 березня  – це знак зодіаку Риби (сонячний знак). Гороскоп дня народження розповідає про характер Риб, народжених цього дня, про їх сильні та слабкі сторони особистості та дає поради астрологів.

Знак зодіаку Риби, народжені 15 березня, сильні та слабкі сторони характеру

Для Риб, народжених цього дня властиві рвучкий характер. Зазвичай ці Риби відмінні партнери, тому що вони досить романтичні, лагідні та добрі. Разом з тим, гороскоп дня народження вказує як негативні риси їхньої особистості те, що вони надмірно неосвічені й дещо сором’язливі.

Позитивні риси характеру Риб, які народилися 15 березня:

 • творчі;
 • чуйні;
 • талановиті;
 • щедрі
 • мрійливі;
 • романтичні.

15 березня Риби: слабкі риси характеру

 • надмірно емоційні;
 • легко довіряють іншим та піддаються чужому впливу, легко «ведуться» на маніпуляції;
 • іноді нечесні;
 • часто поринають в ілюзії;
 • мають нереалістичні очікування.

При цьому гороскоп дня народження підкреслює, що не обов’язково ці риси характеру притаманні всім Рибам, народженим 15 березня. Але не можна забувати, що вони часто складають «стрижень» характеру цих Риб.

Риби, народжені 15 березня, зазвичай обіймають найвищі посади. На додачу до цього вони, безсумнівно, мають здібності лідера і мають привабливі якості, які роблять цих людей набагато привабливішими за інших і змушують слідувати за ними.

15 березня: характер Риб, народжених цього дня

Якщо Рибам, народженим цього дня, щось не подобається в роботі чи в тій сфері діяльності, якою вони займаються, деякі з них знаходять у собі сили кинути нецікаву справу, щоб вирушити на пошуки області, де вони від початку гратимуть центральну роль.

Як тільки Риби, народжені 15 березня, почнуть почувати себе впевнено, кар’єрний успіх їм забезпечений. Як не дивно, сходження можна розуміти буквально.

Народжених 15 березня часто приваблює діяльність, пов’язана з висотою, – це встановлення висотної реклами, польоти на дельтаплані, дайвінг, скелелазіння або картографування гірських районів.

У той самий час серед цих Риб можуть бути люди, які виявляють майже панічний страх висоти. Однак вони ніколи не зізнаються у своїх слабкостях і швидше наважаться стрибнути у воду з заплющеними очима, ніж дадуть комусь привід запідозрити їх у боягузтві.

Очевидно, що психологічна основа страху Риб, народжених цього дня, пов’язана з гіпертрофованим почуттям бути завжди попереду, навіть, якщо фізичні чи інтелектуальні можливості не дозволяють займати лідируючу позицію.

Яка мета Риб, народжених 15 березня?

Деякі з Риб, хто народився 15 березня, зацікавлені в досягненні найкращих результатів, прагнуть з розмахом подолати всі труднощі, що зустрічаються на їхньому шляху.

Інші Риби, народжені цього дня рухаються повільно, але суворо до своєї мети. Зазвичай, у них більше шансів на успіх.

Якщо дії представників знаку зодіаку Риби, у кого день народження 15 березня, непослідовні чи побудовані за принципом «це сьогодні, а це можна відкласти», за наявності ще й сильної конкуренції вони можуть зіткнутися зі значним опором зовнішнього світу.

Коли ці люди, не маючи чітко визначеної мети, прямують угору, вони повинні негайно включати аварійку. Це, однак, не означає, що їхній ентузіазм є негативною якістю, а лише нагадує нам про те, що Риби, народжені 15 березня, повинні щоразу враховувати свої здібності.

Крім того, цим Рибам слід враховувати певні шкідливі аспекти, здатні змінити перебіг подій і направити все досить несподіваним шляхом. Єдиний спосіб підготуватися до таких ситуацій для Риб, народжених цього дня – навчитися адекватно сприймати реалії життя.

Знак зодіаку Риби, народжені 15 березня: особливості характеру

Важливим рішенням для тих, хто народився 15 березня, є те, чи працюватиме з іншими для досягнень в кар’єрі. Наприклад, вибір між власним навантаженням та роботою в компанії може бути дуже важким.

Крім того, в особистому житті Риби, народжені 15 березня, часто стикаються з дуже болісною проблемою налагодження правильних стосунків зі своїми партнерами по шлюбу (до речі, їм непросто зважитися на необхідність мати дітей, оскільки ці люди ставляться до батьківських обов’язків більш ніж серйозно).

Тим не менш Риби, народжені 15 березня, часто вважають за краще відмовлятися від складних рішень і вибирати життя на свій смак.

Здоров’я Риб, у кого день народження 15 березня

Рибам, народженим 15 березня, не слід необачно вплутуватися в деструктивні любовні стосунки. На жаль, у них є явна схильність до цієї пристрасті, яка хоч і приносить їм задоволення, але водночас часто виявляється причиною різних хвороб – як моральних, так і фізичних.

Частково вирішити такі проблеми допоможуть зустрічі з людьми, які мають певний життєвий досвід. Для цих Риб буде корисно спілкуватися з ними. Також, варто відвідувати різні індивідуальні чи групові психологічні заняття, проходити реабілітаційну терапію.

Гороскоп по даті народження попереджає представників знаку зодіаку Риби, які народилися 15 березня:

слід триматися подалі від речовин, що викликають звикання, таких як наркотики або алкоголь.

Щодо дієти, то невгамовні натури, народжені цього дня, виявляють настільки активний інтерес до їжі та її приготування, що не вимагають особливих рекомендацій. Однак вони повинні утримуватись від жирних речовин.

Різні помірні вправи, такі як ходьба, плавання, катання на лижах і т. д., безсумнівно, принесуть велику користь для Риб, народжених цього дня.

Гороскоп дня народження 15 березня: поради для знаку зодіаку Риби

 • Якщо ви навіть тричі не задоволені своїм становищем, все одно слід навчитися отримувати від нього задоволення.
 • Доброта та щедрість значно збільшать вашу позитивну енергію.
 • Уникайте безглуздих угод із близькими.

Гороскоп по даті народження для Риб

народжених 19 лютого

день народження 20 лютого

народжених 21 лютого

Риби, народжені 22 лютого

23 лютого день народження

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст