ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки Зодіаку в 2019 році отримають свої уроки від Жовтої Земляної Свині

Знаки Зодіаку в 2019 році отримають свої уроки від Жовтої Земляної Свині

Рік Жовтої Земляної Свині розпочався 5 лютого 2019 року. І саме з цієї дати ця тотемна тварина взялася керувати всіма зодіакальними знаками та наглядати за їх життям. Важливо, які висновки зроблять знаки Зодіаку з уроків, які надасть Жовта Земляна Свиня у 2019 році.

Знаки Зодіаку в 2019 році: урок для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Тотемна тварина цього року навчить Вас вірити в себе. Але для цього потрібно вийти зі своєї зони комфорту і простих рішень. Щоб зрозуміти, хто Ви насправді є, потрібно розвиватися і прямувати до своєї мети. Тільки так можна отримати щастя і спокій, які так необхідні Овнам.

Тілець

Жовта Земляна Свиня навчить в цьому році Тільця, як протистояти своїм страхам. Зазвичай, ми втікаємо від речей, яких боїмося. В 2019 році Ви зрозумієте, що страхи не зникнуть навіть якщо Ви втечете. Зазирніть в обличчя своїм страхам і тоді Ви зможете сказати, що Ви сильніші за них.

Близнюки

Близнюки дізнаються, що не можуть ігнорувати свої емоції. Останнім часом Ви ховалися за маскою холодності. Жовта Земляна Свиня вважає, що прийшов час вчитися бути собою, показати оточуючим своє вразливе місце. І голове, чому Ви повинні навчитися цього року – бути готовими відкрити свою душу хоча б близьким.

Знаки Зодіаку в 2019 році: урок для Рака, Лева і Діви

Рак

Ракам відкриється розуміння, що найважливіший момент – це теперішній день. Дуже часто Раки зосереджувались над тим, що було чи тим, що буде. В цьому році Жовта Земляна Свиня навчить вас бути в сьогоденні, насолоджуватись моментом і жити по-справжньому.

Лев

Левам відкриється знання як відмовитися від минулого і зосередитись на тому, що є на цей момент. Ви нарешті зможете зібрати свої внутрішні сили волю, щоб по-справжньому бути щасливим. Це Ваш рік, Леви, насолоджуйтесь ним.

Діва

Господиня року навчить Діву не турбуватися про дрібниці. Ви та людина, яка ретельно стежить за деталями. В 2019 році Ви навчитеся бачити світ більш об’ємно, у всьому його розмаїтті.

Знаки Зодіаку в 2019 році: урок для Терезів, Скорпіона, Стрільця

Терези

Терезам доведеться зрозуміти, що іноді треба відмовлятися від тих,хто нам дороги. Якщо Ви кохаєте, це ще не означає, що Вам відповідають взаємністю. Ви повинні навчитися залишати непотрібних Вам людей, щоб йти далі своїм шляхом.

Скорпіон

Несподіваний урок для Скорпіонів від тотемної тварини року – Ви зрозумієте, що іноді приємно розказати, що у вас на душі. У Вас замкнутий характер, але в 2019 році все зміниться тому що Ви зустрінете багато прекрасних людей, з якими будете почуватися вільно і розкуто.

Стрілець

Урок для Стрільця полягає в розумінні, що не потрібно зосереджуватися лише на неприємностях. В 2019 році Ви усвідомите, що потрібно протистояти проблемам, щоб іти далі своїм шляхом.

Знаки Зодіаку в 2019 році: урок для Козерог, Водоліїв і Риб

Козерог

Складний урок буде для Козерога. Вам потрібно осмислити, що життя не тільки щастя і радість. Вам доведеться зазирнути глибоко в себе і викинути весь негатив, який насправді і заважає Вам жити. Дозволяйте собі людські слабкості, вчіться плакати, коли це потрібно, та проявляти емоції.

Водолій

Водолій навчиться бути чесним із собою. Водолії зазвичай примушують речі виглядати кращими, ніж вони є. Вони прикидаються щасливими у той час, коли їх серце розбито. Прийшов час приймати істину без прикрас і лікувати себе від емоційного болю.

Риби

Рибам буде радісно дізнатися, що вони можуть робити все, що заманеться. Якщо раніше Ви не вірили в себе, то в 2019 році ви розгорнете крила і навчитеся літати. Навіть, якщо Ви ще не знаєте свій напрям польоту.

Кожному знаку Зодіаку тотемна тварина дасть свій урок, важливий саме для нього. Що Ви винесете з цього, чи зможете усвідомити його важливість, Залежить від Вас самих. Хто ж вивчить свій урок, Жовта Земляна Свиня буде допомагати весь рік.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст