ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення Сонця та Місяця у липні 2019 року

Астрономічні явища затемнення Сонця та Місяця відбудуться у липні 2019 року. Вони матимуть вплив і на астрологічну ситуацію, адже такі явища дуже впливають на зорі і планети, а ті – на життя людей.

Затемнення Сонця у липні 2019 року

Сонячне затемнення відбудеться 2 липня 2019 року. Воно проходимите у сузір’ї Рака. Це астрономічне явище зможуть побачити жителі Південної Америки. Затемнення Сонця буде видно в Аргентині, Чилі, Уругваї, Бразилії, Еквадорі, Парагваї.

Липневе сонячне затемнення має продовження зв’язку з січневим. Це астрологічне явище сприятливо вплине на великі починання у суспільних справах.

Поєднані з Венерою, Сонце і Місяць вступають на противагу  Сатурну і Плутону. Подібна опозиція схвально діє на зв’язок особистих почуттів зі справами або великими грошима. Сонячні затемнення гарні для започаткування, в цей період поспіх з ними небажаний через обережність Рака. Кілька разів зважити і прорахуйте і тільки потім розпочинайте нові проекти в будь-якій області.

Затемнення Місяця у липні 2019 року

Місячне затемнення буде часткове та відбудеться в ніч на 16 липня 2019 року у знаку Козерога. Незважаючи на часткове затемнення, це астрономічне явище можна буде спостерігати у багатьох місцях: Південній та частково Північній Америці, в Австралії, Євразії, Африці.

Місяць поєднається з Плутоном та Сатурном у протистоянні до Сонця, Меркурія, Венери. В астрологічному плані ці світила і планети задіють величезну кількість енергії. Це спричинить у житті людей надходження раптових звісток, несподіваних подій, цілком ймовірно, вони створять тривожні ситуації. Зросте активність у всіх сферах життя, але слід враховувати хаотичність дій планет. Тому всім варто ретельно продумувати кроки, щоб направити їх в потрібну сторону і зробити результативними без зайвої витрати енергії.

Ви не можете копіювати текст