ГоловнаАрхів АстрологіяТерези: Таро-прогноз на серпень 2019 року

Терези: Таро-прогноз на серпень 2019 року

В останній місяць літа Терези отримали Таро-прогноз на серпень 2019 року. Розклад карт Таро зробила популярний астролог Анжела Перл і надала трактування можливих подій згідно випавшим картам. На думку астролога, серпень 2019 року буде значно легшим місяцем, ніж липень, коли були два затемнення.

Терези: Таро-прогноз на серпень 2019 року, розклад Таро

Перша карта розкладу таро для Терезів – десятка Пентаклів

Карта десятка пентаклів – це карта достатку, грошей. Це дуже гарна карта, вказує на фінансове та матеріальне благополуччя, прибуток, сімейну підтримку: батьків або дітей. Це може бути інформація про спадок, або родичі допоможуть сумою грошей, якої Вам не вистачає.

Карта вказує на можливу сімейну покупку, наприклад, квартири чи автомобіля. Ймовірно, що Терези захочуть започаткувати сімейний бізнес. Деякі представники знаку Терези можуть отримати нову роботу чи підвищення на старій з більш високою зарплатою. Всі ці напрямки будуть вдалими у серпні 2019 року в житті Терезів.

Десятка в картах Таро – карта досягнень, репутації, перемоги в конкурсі з грошовим призом. Карта вказує, що Терези можуть отримати гроші, фінансову винагороду за свої заслуги.

Таро-прогноз на серпень 2019 року вказує, що Терези в останній літній місяць можуть бути спокійними за свої фінанси.

Друга карта розкладу таро для Терезів – дев’ятка Чаш

Анжела Перл порадує Терези – ця карта означає «виконання бажань». Чаша в Таро – це стихія води і емоцій.

Порада від астролога Терезам на серпень 2019 року по карті дев’ятка Чаш: не бійтеся мріяти. Всі Ваші бажання будуть здійснені, навіть ті, про які Ви не наважувалися подумати. Сміливо плануйте, мрійте – все здійсниться.

Поєднання перших двох карт передбачає, що Ви будете задоволені собою. Адже Ви отримаєте нагороду, чи посаду, чи роботу за зроблені Вами справи. Терези зробили щось таке, що можуть гордо сказати: «В мене вийшло». Це дуже позитивна новина, вона свідчить про підвищення самооцінки.

Третя карта розкладу таро для Терезів – Повішений

Карта очікування. Карта Повішений означає, що Ви будете щось очікувати. Виходячи з розкладу, це непогане очікування. Наприклад, за двома попередніми картами Ви отримали пропозицію руки і серця, а тепер карта Повішений означає, що Ви чекаєте на весілля і готуєтесь до нього. Або Ви поступили до вишу, а тепер у серпні чекаєте на початок навчального року. ця карта означає деяку паузу у справах, адже Ви все вже зробили і тепер можете відпочити і насолоджуватися результатом.

Терези: Таро-прогноз на серпень 2019 року, колода Колесо Року

Випала карта – Імператор

Терези – Ви володар своєї долі. Передбачення цієї карти вказує, що Терези можуть вийти на зовсім новий рівень життя.  Карта Імператор – це коли людина сама робить своє життя, контролює його і сама керує подіями свого життя. У Вас є всі ресурси, щоб отримати бажане – дійте.

Терези: Таро-прогноз на серпень 2019 року, розклад колоди Ленорман

Карта – Лелека

Лелека – це нерухомість, домівка, сім’я. В серпні може бути як покупка будинку, квартири, так і переїзд і інше житло.

Ще карта Лелека – це поява нового члена родини. Це може бути як поява дитини, так і дорослої людини, наприклад, доросла донька вийде заміж

Анжела Перл вказує, що передбачення по картам Таро на серпень 2019 року дуже сприятливе для Терезів. Тому, якщо у Вас будуть виникати пропозиції, цікаві ситуації – беріть їх і матимете величезний успіх.

Терези на серпень 2019 року мають карти успіху, досягнення, виконання бажання і впевненості в собі.

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст