ГоловнаАрхів АстрологіяТаро-прогноз для Рака на серпень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл зробила Таро-прогноз на серпень 2019 року. В ньому вона пояснила, на що можуть очікувати Раки згідно випавши карт Таро.

Таро-прогноз для Рака на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад таро

Перша карта розкладу таро для Рака – Імператриця

Карта старшого аркану, благополуччя, комфорту і кохання. Також Імператриця – символізує здоров’я і гарне самопочуття. Венера, яка є на цій карті, символізує фінанси. У представників Раку в серпні все добре буде у фінансовій сфері. Карта вказує, що Ви можете собі багато чого собі дозволити – вистачить і коштів, і буде час. Бізнес, під покровительством цієї карти, буде йти легко і без надриву, він буде приносити Вам прибуток.

Імператриця –  карта кохання і задоволення життям, коли Ви можете собі все дозволити. Ви будете подобатись іншим і собі, бо це ще карта любові до себе.

Карта Імператриця, що випала Раку, передбачає дуже позитивний період у всіх сферах життя: і в коханні, і в фінансах, і стосовно комфорту і чудових подорожей.

Друга карта розкладу таро для Рака – четвірка Чаш

За цією картою можуть бути якісь пропозиції, які представники Раку будуть обдумувати. Це можуть бути пропозиції руки і серця або роботи, допомоги. Ви буде думати прийняти чи ні таку пропозицію.

Карта вісімка Жезлів

Вона вказує, що справу зрушать з місця. Можливо почнеться, що було відкладене. Що було поставлено на паузу, або у Вас не було часу на цю справу.

Карта дев’ятка Жезлів

Випавши карта вказує, що, ймовірно, Ви втомилися, бо занадто багато працювали. Але при цьому, все буде йти як потрібно, справи будуть вирішуватися і реалізовуватися. Розклад карт показує, що Вам треба відпочити – на це також натякає карта Імператриця.

Карта шістка Жезлів

Сама картинка карти вказує – Ви на коні у всіх сенсах. І всі переживання, які можуть бути пов’язані з пропозицією карти четвірка Чаш, закінчаться позитивно. Ви приймите вірне рішення щодо пропозиції і отримаєте перемогу. Чудова карта, щоб стали лідером в серпні, за Вами підуть, Вас будуть поважати і прислухатися.

Це карта руху вперед, а у поєднанні з вісімкою Жезлів, передбачає стрімкий рух. І він буде дуже позитивним для представників Рака.

Таро-прогноз для Рака на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад колоди Колесо Року

Карта Принцеса пенктаклів

Сам малюнок карти вказує на принцесу, яка пише. Скоріш за все, на думку Анжели Перл, Ви будете складати бюджет. Пентакль – це матеріальна сфера, підрахунки планування витрат. Чи, це інформація. Можливо, податки, кредити, депозити.

Таро-прогноз для Рака на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад колоди Ленорман

Карта Ключ

Карта Ключ завжди добре. Вона означає навчання, відкриття чогось, ключ можливостей. Всесвіт відкриє Вам двері, обов’язково заходьте – Ви отримаєте нові можливості в серпні 2019 року. Також, ця карта вказує на можливу покупку нерухомості.

Анжела Перл вважає, що для представників Раку досить гарний розклад карт Таро на серпень 2019 року.

Ви не можете копіювати текст