ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Козерога від Анжели Перл

Астрологічне явище Сонячне затемнення відбудеться 2 липня 2019 року. Воно матиме неабияке значення і для астрологічного світу. Анжела Перл підготувала передбачення для Козерога тих можливостей, які принесе з собою затемнення Сонця і Молодик.

Сонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Козерога від Анжели Перл: особисте життя

Затемнення Сонця для Козерога відбуватиметься у 7 Дому стосунків. Анжела Перл вбачає, що це буде важливою темою для багатьох представників цього знаку: для когось це буде питання шлюбу, а у когось – буде тема розлучення, якщо стосунки зайшли у глухий кут і не розвиваються – затемнення покаже Вам це. Зазвичай, ми вже знаємо, коли стосунки не життєздатні, але різні страхи не дають нам прийняти рішення, а затемнення допомагають в прийняті рішення у давно назрівшій ситуації. Але астролог Анжела Перл підкреслює – ні одне затемнення не зруйнує хороші стосунки.

Затемнення завжди допомагають зрозуміти правду.

Позитивний варіант, що принесе затемнення Сонця 2 липня 2019 року для Козерога, на думку Анжели Перл, полягає в можливості знайомства, в Ваше життя прийде нове кохання. Бо це сонячне затемнення відбувається ще й на Молодика. А Новий Місяць завжди приносить щось нове, відкриває новий цикл.

Також, 7 Дом – це тема ставлення до самого себе, і як до Вас ставляться інші люди – затемнення покаже Вам це як в дзеркалі. Важливо, що затемнення Сонця на Молодик допоможе зрозуміти, що і як треба змінити в особистому житті, щоб стосунки стали кращими. Козероги по затемненню 2 липня, можуть прибрати з життя когось, до кого Ви погано ставитеся чи того, хто до Вас недоброзичливий. Не варто витрачати свою енергію на токсичних людей.

Сонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Козерога від Анжели Перл: робота і бізнес

Астролог Анжела Перл передбачає, що це затемнення принесе новини і в бізнес. Ймовірне підписання угод про співпрацю, оформлення важливих документів, де дві сторони приймають участь.

Якщо Козерог займається комерційною діяльністю – торгівлею, то сонячне затемнення 2 липня 2019 року, може принести нових і перспективних клієнтів, відповідальних постачальників і нові ринки збуту.

В цілому, Анжела Перл вважає, що дане сонячне затемнення у липні 2019 року принесе зміни в стосунках де вони потрібні: де все добре – так і залишиться, де стосунки пережили себе – вони зміняться, відійдуть на задній план.

Ви не можете копіювати текст