ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Терези на червень 2019 року від Анжели Перл

Відомий астролог Анжела Перл у гороскопі Терези на червень 2019 року, розповіла, як і що краще робити цьому зодіакальному знаку у першому місяці літа. Астролог висвітлила загальні тенденції місяця для представників цього знаку Зодіаку – Терезів. Деякі складнощі в цьому місці можливі, але Вам варто втілювати всі плани саме в червні, бо липень буде складним через затемнення.

Гороскоп Терези на червень 2019 року від Анжели Перл, що очікувати на Молодика до 17 червня

Молодик, який буде 3 червня 2019 року, буде впливати на життя Терезів. Вплив нового Місяця відчувається протягом, приблизно, 10 днів. Тобто до 13-15 червня дія Молодика буде впливати на життя. Молодик буде у Вашому 9 домі – це дім везіння, пізнання, розширення кругозору. В цей період у Вас будуть подорожі, чи знайомства з людиною, можливо, з іноземцем.

З 5 червня Меркурій входить у Ваш 10 дім кар’єри – Ви можете отримати підвищення на роботі, чи Ви можете шукати нову роботу і будете ходити на співбесіди, вкладати енергію у досягнення цілі. На роботі можливі зміни у керівництві, але Терези будуть наполегливо йти до своєї мети.

Венера 10 червня прийде у дім 9 дім – де був Молодик. Після 10 червня Терези можуть познайомитися з людиною, з якою потім будуть романтичні стосунки. Деякі представники цього знаку можуть відправитися у паломництво. Венера у 9 домі також може принести гроші, вдалу здачу іспитів прибуток, особливо після 10 червня.

Гороскоп Терези на червень 2019 року від Анжели Перл, що очікувати після 17 червня

Повний Місяць 17 червня вказує на можливість для Терезів невеликих подорожей – може на вихідні по країні. Буде багато спілкування, дзвінків, перемовин. Скоріш за все, 17 червня Терези отримають відповіді на свої питання, як в особистому житті, так і в бізнесі, навчанні.

Після 21 червня у Терезів – гарний період для хірургічний операцій, сприятливий час для зміни режиму – сісти на дієту чи переглянути своє харчування. Все буде сприяти покращенню здоров’я.

Терези можуть бути в ситуації, що Вам доведеться доглядати когось, чи допомагати довгий період. Якщо Терези очікують якусь інформацію, чи хочуть відкрити таємницю, доведеться чекати досить довго – до закінчення ретрограду Меркурія 27 листопада.

По роботі можна очікувати хороші новини по роботі, навіть, підвищення.

Астролог Анжела Перл вважає, що в червні 2019 року у Терезів буде велика кількість подорожей, спілкування, також Вам потрібно потурбуватися про здоров’я, як профілактику захворювань.

Ви не можете копіювати текст