ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на серпень 2019 року для Тільця від Анжели Перл

Відомий астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на серпень 2019 року для Тільця від Анжели Перл. Представники цього знаку можуть ознайомитися з основними тенденціями періоду в сенсі астрологічного прогнозу та передбачень карт Таро.

Гороскоп на серпень 2019 року для Тільця від Анжели Перл: астрологічний прогноз

Молодик 1 серпня спричинить на початку місяць прорив для Тільця у справах, які пов’язані з нерухомістю, фінансами та документами. Завдяки енергії Меркурія, який вийшов з ретрограду 2 серпня 2019 року, всі справи зрушать з місця.

Початок серпня буде сприятливим для Тільця в сенсі подорожей і активної роботи.

З 11 серця додадуть позитиву Юпітер, що повертається з ретроградного положення, і Уран, який, навпаки, стає ретроградним. Завдяки енергетиці цих планет, Тільці зможуть поправити матеріальне становище, змінити імідж і втілити в життя сміливі ідеї.

Повний Місяць 15 серпня вплине на ситуацію у кар’єрі і на репутацію. Тільці зможуть досягти нових успіхів у діловій сфері. Серпень буде прекрасним часом для починань, а значить, часу на лінь і нудьгу не буде.

Гороскоп на серпень 2019 року для Тільця від Анжели Перл: розклад карт Таро

Згідно розкладу карт Таро, який зробила Анжела Перл, серпень 2019 року передбачається дуже гарним для Тільця.

Тілець може не хвилюватися – в серпні у Вас все вийде. Будь це робота, чи вступ до вишу, чи отримання нового посвідчення, не хвилюйтесь, все буде.

Тілець у серпні 2019 року, згідно передбачення таро, які розкинула астролог Анжела Перл, має дуже сильні карти. Це свідчить про вдалий місяць у фінансах, бізнес-справах, інвестиціях, по зустрічам. Висока ймовірність шлюбу, дуже гарний розклад на особисті стосунки.

Ви не можете копіювати текст