ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 року для Овна радить не ставити собі ніяких...

Гороскоп на листопад 2020 року для Овна радить не ставити собі ніяких рамок

Гороскоп для Овна на листопад 2020 року рекомендує представникам цього знаку не ставити собі ніяких рамок, ні обмежень. Якщо так вчиняти, тоді підопічні Марса можуть досягти дуже гарних результатів. Астрологи вважають, що у листопаді Всесвіт буде вказувати шлях Овну.

Сприятливі дні для Овна у листопаді 2020 року: 5, 6, 12, 13, 14, 21, 22 і 30 листопада.

Несприятливі дні для Овна у листопаді 2020 року: 1, 9, 10, 17, 18, 25, 26 і 27 листопада.

Жіночий гороскоп на листопад 2020 року для Овна прекрасної статі

Астрологи рекомендують жінкам-Овнам в першу декаду листопада витрачати свої сили, щоб досягти бажаного. Якщо хтось з оточуючих буде критикувати Вас або вимагати допомоги, астрологи радять не зважати. Тому що невдоволені завжди будуть, а підопічна Марсу може втратити сприятливий момент.

Гороскоп на листопад дав пораду Овну-жінці: 6 листопада необхідно показати твердість свої переконань і готовність захищати їх, і тоді опонент поступиться.

Середина листопада 2020 року принесе дратівливість жінці-Овну через внутрішнє невдоволення і невміння розібратися у своїх потребах і бажаннях. Щоб навчитися краще себе розуміти, можна читати книги з психології, відвідувати лекції на цю тематику, вивчати предмет самопізнання за допомогою вебинарів і онлайн-курсів. Розмова «по душам» з близьким другом допоможе розібратися у собі і навести лад у думках.

В останню декаду останнього місяця осені представниці вогняної стихії можуть запропонувати вести урочистий захід. Не треба відмовлятися від цієї пропозиції. Перебуваючи на сцені, або просто у центрі уваги великої кількості людей, Овен-жінка може неочікувано навіть для себе відкрити нові таланти. Або, принаймні, Ви отримаєте справжнє задоволення від виступу і спілкування з людьми.

У разі, якщо жінка-Овен постане перед складним вибором, остаточне рішення найкраще прийняти 30 листопада, тому що у цей день Ваша інтуїція буде на піку своєї потужності.

Гороскоп на листопад 2020 року для Овна: кохання і особисте життя

Гороскоп на листопад 2020 року для Овна радить не ставити собі ніяких рамок
Самотні Овни будуть випромінювати харизму

Останній місяць осені принесе представникам Овна бажання більше часу проводити у сім’ї, зі своїми рідними. Ваша друга половинка створить затишок вдома, а спілкування з близькими принесе задоволення і заряд позитивної енергії.

Якщо в Овна є діти, то у листопаді вони будуть радувати своїми успіхами в позакласній роботі.

Овен, який перебуває у стосунках, повинен бути готовими, що 10 і 18 листопада ймовірні сварки. Причиною конфлікту може стати Ваша надмірна різкість і вимогливість до другої половинки. Вам буде складно стримувати своє роздратування, хоча Ваша кохана людина буде проявляти чудеса дипломатії, стриманості і поступливості. Гороскоп на листопад 2020 року просить не діяти зопалу. Вам краще покластися на судження партнера, тому що зараз він більш адекватно сприймає і реагує на реальність.

Цікавий період у листопаді очікує на самотніх Овнів. Якщо Ви бажаєте змінити свій статус одинака, то останній осінній місяць – вдалий час для цього. Небесні світила наділять Овна елегантністю, кмітливістю  і харизмою – все це буде викликати захоплення в оточуючих.

Гороскоп на листопад 2020 року вказує дату, коли найбільша ймовірність зустріти свого партнера – це 22 листопада. Щоб сподобатися, Овен повинен просто бути самим собою і романтичні стосунки наблизяться до Вас.

Гороскоп на листопад 2020 року для Овна: фінанси і робота

Гороскоп на листопад 2020 року для Овна радить не ставити собі ніяких рамок
Фінансова ситуація буде нестабільною, але великі втрати не прогнозуються

У листопаді частина питань, які мучили Овна останнім часом, втратять свою актуальність. Повністю ситуація не вирішиться, але завдяки наполегливості і сприянню зірок, вже до 30 листопада Ви підпишете угоду, яка задовольнить всі сторони.

Наприкінці листопада для Овна можуть надійти цікаві пропозиції, проте перш, ніж приймати її, треба проявити обережність. Тобто гороскоп на листопад рекомендує перевірити інформацію і зважити, чи Ви можете виконати заявлені умови.

На роботі в середині листопада можуть виникнути проблеми через інтриги колег. Багато питань будуть вирішуватися у «курилках» і по закутках. Астрологи рекомендують стримувати свій вогняний норов і не йти не відкрите протистояння.

Наприкінці осені в Овна з’явиться шанс отримати нову роботу. І не виключено, що інформацію про нову вакансію розповість старий знайомий. Перш ніж приймати пропозицію, треба завершити поточні проекти, щоб не виникли складнощі через постійні конфлікти з керівництвом.

Фінансова ситуація в Овна стане нестабільною, але серйозних втрат можете не побоюватися. Гроші будуть надходити хоч і невеликими сумами, але регулярно. Гороскоп на листопад рекомендує утриматися від ризикованих операцій. Перш ніж інвестувати в новий проект, ретельно прорахуйте можливі наслідки.

Щасливі дні, щоб купити лотерейний білет з великою ймовірність виграшу – 13 або 21 листопада. 100-відсоткових гарантії немає, але шанси зірвати джекпот дуже зростають в ці два дні.

Гороскоп здоров’я на листопад 2020 року для Овна радить при захворюванні звертатися до лікаря

Якщо в Овна є хронічні захворювання, то 5 листопада можливі загострення цих хвороб. Тому треба проявити увагу до свого самопочуття і виконувати всі рекомендації Вашого лікаря.

В середині листопада настрій Овна значно поліпшиться, що суттєво позначиться і на самопочутті – в позитивному сенсі.

В останні дні осені зростає ймовірність застудитися, а з урахуванням епідемії КОВІД, треба бути ще більш пильними і обережними. Потрібно одягатися відповідно до погоди, не перенапружувати горло. І, звичайно, потрібно виконувати всі рекомендації, які надає МОЗ України щодо поведінки у період епідемії.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст