ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на квітень 2020 року для кожного знаку Зодіаку від Анжели Перл

Гороскоп на квітень 2020 року для кожного знаку Зодіаку несе свої рекомендації щодо ймовірних подій. Астрологічні передбачення від Анжели Перл у короткому викладенні, дадуть розуміння, як краще поводитися і на що звертати увагу, щоб другий весняний місяць пройшов успішно і без втрат.

Гороскоп на квітень 2020 року для Овна від Анжели Перл

Початок квітня буде активним і сумбурним для Овна. Поєднання Сатурна і Марса принесе зміни і Овен повинен боротися за своє благополуччя. Астролог Анжела Перл рекомендує керуватися розумом і логікою, щоб не припускати помилок.

Вплив планет гороскопу буде неоднозначним і Овнам не можна вірити всьому, що вони чують. Вміння зосередитися і відповідальність допоможуть подолати труднощі.

Детальний гороскоп для Овна від Анжели Перл на квітень 2020 року для ознайомлення можна почитати ТУТ

Гороскоп на квітень 2020 року для Тільця від Анжели Перл

Представникам Тільця не варто поспішати на початку квітня і перший тиждень варто присвятити плануванню. Всі справи можуть уповільнитися через поєднання Марса і Сатурна на початку місяця. Тому Вам потрібно зберігати пильність і мати запасні плани на всякий випадок.

В цілому, гороскоп на квітень, передбачає вдалий місяць для Тільця. Важливо діяти за планом і пам’ятати, що емоції і імпульсивність можуть нашкодити. Тому прислухайтеся до розуму і не піддавайтеся на свої забаганки.

Гороскоп на квітень 2020 року для Близнюків від Анжели Перл

Покровитель Близнюків перебуває у поєднанні з Нептуном, який може навіювати оманливі ілюзії. Астролог Анжела Перл рекомендує представникам цього знаку не діяти поспіхом, щоб не скоїти помилок.

Після 10 квітня астрологічна ситуація зміниться і Близнюки зможуть зрозуміти, як краще діяти, щоб досягти бажаного. Також, не можна довіряти не перевіреній інформації, пліткам.

Детальний гороскоп для Близнюків на квітень 2020 року можна прочитати ТУТ

Гороскоп на квітень 2020 року для Рака від Анжели Перл

Людям, народженим під сузір’ям Рака, як і багатьом іншим знакам Зодіаку, не варто поспішати у перші десять днів квітня. Поєднання Сатурна і Марсу будуть уповільнювати всі справи, тому краще присвятити цей час планування. Але потрібно бути обережними, складаючи список справ.

З середини квітня Раки можуть починати втілювати у життя свої плани. Варто звернути пильну увагу на сферу фінансів і матеріальних статків. Щоб не зазнати збитків, Раку не можна піддаватися на сумнівні пропозиції від неперевірених людей.

Гороскоп на квітень 2020 року для Лева від Анжели Перл

Початок квітня Левам краще провести без поспіху. Сатурн і Марс у поєднанні уповільнять всі справи, що може спровокувати нетерплячку Лева. Астролог Анжела Перл рекомендує стримувати свої пориви і не приймати поспішні рішення у першу декаду квітня.

З другої декади ситуація почне прояснятися і Леви можуть братися до справ, бути активними у всіх сферах життя. Не можна забувати і про особисте життя і приділяти увагу своїй другій половинці.

Гороскоп на квітень 2020 року для Діви від Анжели Перл

Діва відчує певні перепони у справах. З початку квітня це буде спровоковано поєднанням Сатурну і Марса. Діві варто бути більш терплячою. Незважаючи на затримки у справах, Діва може подолати будь-які труднощі, якщо будуть слухати здоровий глузд.

В особистому житті Діви може з’явитися багато питань, які доведеться вирішувати паралельно з робочими питаннями. А це буде позбавляти сил. Тому для Діви важливо приділяти час відпочинку і релаксу.

Гороскоп на квітень 2020 року для Терезів від Анжели Перл

Напруження в небесних сферах на початку квітня застерігає Терези від поспіху і непотрібних ризиків. На кінець тижня ситуація стане більш стабільною і Терези зможуть зрозуміти, як краще діяти далі.

Анжела Перл рекомендує представникам Терезів протягом всього квітня дотримуватися режиму економії у всьому. Не можна витрачати ні сили, ні емоції, ні гроші. Тому не забувайте відпочивати, а робочий час – присвячуйте роботі.

Гороскоп на квітень 2020 року для Скорпіона від Анжели Перл

Скорпіон відчує уповільнення всіх справ. Це відбудеться через серйозну астрологічну подію початку квітня – поєднання Сатурна і Марса. Тому поспішати не варто. Якщо Скорпіон буде «педалювати» події у першому кварталі, то перенапруження позбавить Вас сил і позбавить енергії. А це аж ніяк не приблизить Вас до успіху.

Наприкінці першого кварталу ситуація у небесних світил покращиться і Скорпіони отримають додатковий імпульс. Анжела Перл рекомендує Скорпіону у квітні приділяти час близьким, щоб зміцнювати родинні зв’язки.

Гороскоп на квітень 2020 року для Стрільця від Анжели Перл

Активні Стрільці будуть складно переживати першу декаду квітня через поєднання Марсу і Сатурна. В цей час не можна приймати важливих рішень, підписувати документи і не планувати поїздок. Проте Стрільці можуть проводити час з користю: розпочати вивчати іноземні мови, відвідувати он-оайн курси для саморозвитку. Через перебування Нептуну, Стрільцям не можна нікому довертіти, щоб не обманутися і не потрапити в халепу.

Гороскоп на квітень 2020 року для Козерога від Анжели Перл

Козерогам не можна бути впертими у перші дні квітня. Поєднання Сатурна і Марса будуть ставити перепони, які будуть дратувати Козерога. Представникам цього знаку краще не поспішати і спокійно провести перші десять днів квітня. Вам варто зменшити свої витрати і бути терплячими.

Незважаючи на уповільнення справ початку квітня, у Козерога можлива активність, яка буде виснажливою через перенапругу. Тим не менш, Козерог зможе впоратися з проблемами.

Гороскоп на квітень 2020 року для Водолія від Анжели Перл

Водоліям потрібно стримувати свою імпульсивність на початку місяця, бо це не принесе ніякої користі, а лише виснажить Вас. До 10 квітня Анжела Перл рекомендує займатися простими, рутинними справами. Увага до дрібниць допоможе Водолію подолати тимчасові перешкоди, щоб почати реалізацію планів з другої декади квітня.

Допомагати Водолію будуть підказки долі, варто звертати увагу на віщі сни. Ознайомитися з більш детальним гороскоп на квітень 2020 року Водолій може за посиланням

Гороскоп на квітень 2020 року для Риб від Анжели Перл

Представникам сузір’я Риб, як й іншим знакам Зодіаку, доведеться долати спротив у справах. Причиною уповільнення життя стало поєднання Сатурна і Марса.

На думку астролога Анжели Перл, Риби можуть бути успішними у квітні, якщо полишать поспіх і не будуть приймати необдуманих рішень.

Риби можуть отримати підтримку зовсім з неочікуваного боку. Тому будьте уважні до підказок Всесвіту.

Ви не можете копіювати текст