ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на червень 2019 року для Стрільця від Анжели Перл

Гороскоп для Стрільця на червень 2019 року для Стрільця від Анжели Перл дасть поради, які узагальнено для всіх представників цього зодіакального знаку щодо можливих подій цього місяця. Також астролог Анжела Перл розповість, на що Скорпіонам необхідно звернути увагу у червні 2019 року.

Гороскоп на червень 2019 року для Стрільця від Анжели Перл на першу половину місяця

Згідно астропрогнозу Анжели Перл, з 3 червня 2019 року Молодик вплине на життя Стрільця, принісши щось нове: Ви можете отримати пропозицію руки та серця, цікаву роботу, нові стосунки тощо. Сімейні Стрільці можуть відчути гармонію у стосунках, Ваше партнерство може перейти на якісно новий і цікавий рівень. Деякі представники знаку Стрільця отримають новину, що можуть скоро стати батьками.

Самотні Стрільці мають великий шанс зустріти кохання свого життя і Ваші стосунки можуть мати серйозний розвиток.

У діловій сфері вдалими будуть співробітництво у сфері нерухомості, отримання кредиту в банку для бізнесу.

З 5 червня Стрільці матимуть гроші, які не нами зароблені. Вдалий період на подачу заявки для отримання державних коштів, наприклад, стипендій, грантів, фінансування проекту, подавайте і Ви отримаєте в цьому місяці підтвердження виплат і самі гроші. Очікуйте новину про надходження грошей.

Венера – планета кохання, краси і грошей. Вона буде у Вашому знаку з 10 червня у 7 домі, у сімейних Стрільці буде як другий медовий місяць, сімейні справи будуть дуже гармонійними і чуттєвими.

Самотні Стрільці отримають від Венери сприяння у нових знайомствах, побаченнях, романтичних стосунках.

Гороскоп на червень 2019 року для Стрільця від Анжели Перл на другу половину місяця

Повний Місяць 17 червня 2019 року буду проходити у знаку Стрільця. Така подія буває лише раз на рік. Це поставить Стрільця у центр уваги, у Вас відбудеться якась важлива подія. Також, з 17 червня Стрільці можуть змінити свій імідж.

Ретроградний Юпітер може трішки стримати ритм життя, але все одно у Стрільців будуть вдалі дні за сприянням цієї планети.

З 21 червня Нептун у Вашому 4 домі прогнозує ремонт, подорожі чи планування поїздки до моря чи річки (Нептун пов’язаний з водою). Але через те, що він ретроградний, такі справи можуть затягнутися аж до 27 листопада – до розвороту Нептуна.

Після 22 червня очікуються гарні новини по питанням фінансів та матеріальної винагороди. Можливо, що ті заявки, які Анжела Перл радила подавати 5 червня, принесуть Вам матеріальні надходження.

До 25 червня Скорпіони можуть планувати операцію, угоди по нерухомості, продавати чи купувати авто. Астролог радить, щоб все, що Ви можете зробити в червні, робіть, не відкладаючи на наступний місяць.

В кінці червня 2019 року гороскоп від Анжели Перл передбачає розширення світогляду, вдалими будуть дальні подорожі та екскурсії.

Згідно астропрогнозу Анжели Перл, червень 2019 року для Стрільця буде вдалим для подорожей та своєчасним спілкуванням з державними органами щодо фінансів.

Ви не можете копіювати текст