ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Стрільця на серпень 2020 року від Анжели Перл і Павла...

Ось і настав останній літній місяць. Гороскоп для Стрільця на серпень 2020 року від Анжели Перл і Павла Глоби дає поради кожного астролога.  Зважаючи, на непередбачуваність цього періоду, для Стрільця буде корисно ознайомитися з рекомендаціями відомих астрологів.

Гороскоп для Стрільця на серпень 2020 року від Анжели Перл

Згідно прогнозу Анжели Перл великий вплив на весь серпень робить Повний Місяць через зміну кармінного вузла у цей період. Повня 3 серпня передбачає можливість подорожей Стрільця. Враховуючи ситуацію з  корона вірусом, ці подорожі можуть бути недалекими. Проте, якщо напрямки в інші країни будуть відкритими, можна скористатися цим і відпочити за кордоном.

Анжела Перл рекомендує Стрільцю не відмовлятися від можливих відряджень, тому що так можна отримати корисні зв’язки і навички.

Серпень сприятливий для покупки техніки і різних технічних засобів.

Останній літній Місяць очікується насиченим на події, і для того, щоб вони були позитивними, Стрілець повинен зберігати оптимістичний настрій.

Гороскоп для Стрільця на серпень 2020 року від Павла Глоби

Відомий астролог Павло Глоба вважає, що у Стрільця на серпень існує важливе завдання. Стрілець повинен зрозуміти, чому виникають невдачі і як їх можна уникати. Не виключено, що Всесвіт дасть підказу Стрільцям. А це, у свою чергу, допоможе владнати негаразди, які виникають ніби на пустому місці. Зорі і планети гороскопу зараз прихильні, тому вони допоможуть виправити помилки, які Стрілець зробив раніше.

Хаос попередніх періодів у серпні може перерости у порядок. Щоб залучити удачу, треба позбутися негативної енергетики в домівці. Щоб налагодити стосунки з рідними, Стрілець повинен хоча б на якийсь час відмовитися від егоїзму. Урок, який Всесвіт дає Стрільцю: треба добрішими і більш уважними до оточуючих людей, особливо – до близьких і рідних.

Ви не можете копіювати текст