ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили у вересні 2021: точні дати самих сприятливих днів вересня

Дні сили у вересні 2021: точні дати самих сприятливих днів вересня

Астрологи назвали точні дати самих сприятливих днів вересня 2021, тобто назвали дні сили у вересні. В перший осінній місяць відбувається важлива подія – осіннє рівнодення, яке вказує на розворот всього живого до зими. Крім цього важливого дня, будуть ще й інші моменти, коли енергетика нічних світил підсилить удачу, інтуїція зростає, емпатія підсилюється.

1 і 2 вересня – дні сили у вересня 2021, коли спадаючий Місяць перебуває у знаку Рака

Астрологи зазначають, що спадаючий Місяць позитивно впливає на водну стихію. 1 вересня – це перший день такого знаходження і його енергетика дуже потужна, а 2 числа – сила впливу зменшується, але все ще залишається потужною.

Ці два дні – 1 і 2 вересня астрологи назвали самими сприятливим днями всього першого місяця осені для спілкуванні в колі родини і з друзями, для знайомств, романтичних побачень і флірту.

Слід зазначити, що наприкінці вересня, в останні три дні, Місяць також буде перебувати під знаком Рака. Проте ті дні не будуть сповнені такої сили почуттів і яскравих емоцій.

Дзеркальна дата 09.09. – дата 9 вересня включена в дні сили вересня 2021

Дзеркальна дата завжди несе в собі особливий сенс. Нумерологи вважають, що 9 вересня – 09.09 – це дзеркальна дата, коли людина може відкрити для себе таємні знання чи приховану інформацію. Багато людей дізнаються правду про світ навколо і про себе. Всесвіт і важливі числа дзеркальної дати, допоможуть людині позбутися страху, поганих звичок, сумнівів і поганих думок.

День дзеркальної дати – ідеальний час для навчання, отримання нових навичок і вмінь.

Дні сили у вересні 2021: 14 вересня протистояння Сонця і планети Нептун

Опозиція Сонця і планети Нептун – це гарна ознака. Ці два космічних тіла розташовуються одне навпроти одного по різні боки нашої Землі. З астрономічної точки зору – така ситуація на небосхилі дуже зручна для спостереженням за Нептуном. Фахівці з астрології вважають, що цей день сприятливий для ділової сфери і роботи. В цей день надзвичайно потужною буде інтуїція, зросте емпатія і взаємодопомога. В день сили — опозиція Сонця і Нептуна, багато людей зможуть почати позбуватися поганих звичок як фізичного плану так і ментального – ви зможете приборкати марнославство і гордість, що позитивно позначиться на спілкуванні з оточуючими.

22 вересня – день осіннього рівнодення

Хоча Місяць і перебуває в цей день під впливом вогняного Овна, це не позначиться на успішності цього дня. Астрологи рекомендують в цей день проводити час з рідними і друзями. Сьогодні ви можете зблизитися з дорогими серцю людьми, знову плідно спілкуватися і проводити разом час.

Енергія нашої зірки – Сонця, 22 вересня буде гармонічною; сьогодні день такий як і ніч і починається астрономічна осінь. Якщо цей день провести з миром і добром в серці, налаштуватися на позитив, тоді Всесвіт підтримає вас.

Кожного місяця ми інформуємо про п’ять найкращих днів, але це не означає, що всі інші погані. Ви можете сміливо планувати свої справи, слід бути пильними лише в небезпечні дні вересня, а також в несприятливі дні для вашого знаку зодіаку. Головне пам’ятати – сила чи слабкість багато в чому залежить від нас самих і Всесвіт завжди підтримує тих, хто не опускає рук.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами