ГоловнаАрхів АстрологіяДіва: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Діва: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Популярний астролог Анжела Перл підготувала гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року для Діви. Представники знаку Діва можуть сподіватися на вдалий період в останній місяць літа, якщо не зупиняться на роздоріжжі і швидко приймуть зважене рішення.

Діва: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

Після виходу Меркурія з ретрограду 2 серпня, ситуація покращиться і буде більш позитивною. Астролог Анжела Перл радить представникам знаку Діва активізуватися вже з 3 серпня. Адже Ви отримаєте максимальну підтримку планет.

Діва може підписувати угоди, поновлювати відкладені справи і розпочинати нові. Буде добре знайомитися з новими людьми, бо їх зв’язки можуть Вам допомогти в подальшому.

В сфері нерухомості будуть успішні угоди, якщо над ними працювати після 11 серпня. Тоді найбільша планета Юпітер вийде з ретроградного стану і допоможе в цій сфері.

Повний Місяць 15 серпня висвітлить певні питання для Діви. З цього моменту Діва може очікувати на інформацію, яка внесе ясність і розуміння у деякі професійні питання.

В цілому, Анжела Перл передбачає гарний період в серпні. Час сприятливий для прориву у діловій сфері, а також для завершення раніше відкладених справ.

Діва: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

Карти Таро передбачають для знаку Діва багато перемовин, спілкування.

Порада Таро на серпень для Діви: не обмежуйте самі себе, не ставте самі собі перешкоди і не переконувати себе, що «все одно нічого не вийде». Анжела Перл радить поменше самозанурення і самоаналізу чому не вийде, а побільше віри в себе і в свої сили. Не порівнюйте себе ні з ким.

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст