ГоловнаАрхів АстрологіяАнжела Перл: місячне затемнення для Тільця 16 липня 2019 року

Місячне затемнення 16 липня 2019 року закінчує коридор затемнення, який розпочався 2 липня. Анжела Перл розповість, які можливості відкриє для Тільця це місячне затемнення.

Анжела Перл: місячне затемнення для Тільця 16 липня 2019 року, Дом гороскопу

Місячне затемнення 16 липня 2019 року відбуватиметься у 9 Домі гороскопу Тільця. 9 Дом – це Дом пошуку сенсу життя. На думку Анжели Перл, по цьому затемненню Ви можете зрозуміти, що для Вас важливо, цінно, в чому сенс Вашого життя.

Також, 9 Дом охоплює всі справи, пов’язані з міжнародним підтекстом: все, що далеко – інші країни, інші національності, культура. Можливо, Ви нарешті підпишете міжнародну угоду чи це буде переїзд за кордон – еміграція. Також, місячне затемнення, на думку Анжели Перл, висвітить  для Тільця точну інформацію щодо поїздки на навчання в закордонний виш. Ймовірно, багато представників Тільця, отримають пропозицію щодо роботи на іноземну компанію. Можливо Ви отримаєте інформацію про готовність закордонного паспорту, візи (в ті країни, де вона потрібна).

Анжела Перл: місячне затемнення для Тільця 16 липня 2019 року, особисте життя

Не виключено, що це місячне затемнення 16 липня 2019 року принесе Тільцю знайомство з іноземцем. Таке знайомство матиме багато шансів перерости у романтичні стосунки з іноземцем. Але, місячне затемнення може означати і закінчення стосунків з іноземцем.

По дев’ятому Дому у нас йде другий шлюб. Анжела Перл підказує Тільцю, що Ви можете отримати пропозицію руки і серця. Чи навпаки – буде завершення Вашого другого шлюбу.

Анжела Перл розповіла, що 9 Дом у гороскопі Тільця може вказувати на онуків. Місячне затемнення в липні може принести Вам новину, що у Вас буде онук чи онучка, котрий змінить Ваше життя. Тому що по планеті Плутон – це щось, що змінює наше життя. Чекайте на новини про Ваших онуків і важливі події в їх життя.

Анжела Перл: місячне затемнення для Тільця 16 липня 2019 року, судові справи

Дане затемнення висвітлить ситуацію з судом. При чому, астролог Анжела Перл вказує, що це не дрібне рішення, а рішення суду більш високої інстанції. Можливо, Ви отримаєте звістку про завершення довгого судового процесу. Тобто Тільці можуть розраховувати, що наступить ясність у юридичних справах.

Анжела Перл: місячне затемнення для Тільця 16 липня 2019 року, освіта

Отримання диплому про завершення університету, публікація книги чи вихід Вашої статті, Ви можете змінити свій університет на інший. Тобто, місячне затемнення 16 липня 2019 року, на думку Анжели Перл зробить більш зрозумілими питання щодо освіти, які зараз Вас турбують.

Події, які можуть відбуватися в липні 2019 року у житті Тільця, викладено в гороскопі передбачень Анжели Перл на цей місяць.

Ви не можете копіювати текст