ГоловнаАрхівМісячний календар кімнатних рослин на грудень 2020: дати пересадки і догляду за...

Місячний календар кімнатних рослин на грудень 2020: дати пересадки і догляду за квітами

Дати пересадки і догляду за квітами в останній місяць року підказує Місячний календар кімнатних рослин на грудень 2020 року. Взимку багато рослин потребують спокою, проте це не відміняє необхідності догляду за рослинами в зимовому саду. Деякі кімнатні рослини, за необхідності і з дотриманням правил, можна пересаджувати і розсаджувати. Також, взимку важливо слідкувати за температурним режимом, щоб квіти не пересохли. Заборонені дні для роботи з рослинами у грудні 2020 року: 13, 14, 15, 30 грудня.

Місячний календар кімнатних рослин на грудень 2020: дати пересадки у сприятливі дні

Місячний календар кімнатних рослин на грудень 2020: дати пересадки і догляду за квітами
Дати, коли краще пересаджувати кімнатні рослини у грудні 2020 року

7 і 8 грудня спадаючий Місяць у сузір’ї Діви, це Дні Кореня

Сприятливі два дні для пересадки кімнатних рослин. Проте слід мати на увазі, що після пересадки, квіти не надто швидко почнуть зростати. Період адаптації дещо триваліший, але їх розвитку ніщо не загрожує. Тому, за потреби, можна сміливо пересаджувати квіти.

9 і 10 грудня спадаючий Місяць у сузір’ї Терезів, це Дні Квітки

Місячний календар вважає, що сприяиливі дні для посадки, пересадки і розмноження будь-яких видів квітів, укорінення живців.

17, 18 і 19 грудня Місяць зростає у знаку Водолія, це Дні Квітки

Знак Зодіаку Водолія сприятливо впливає на схожість насіння, тому можна сіяти красиві квіти. Також, якщо Ви вдома вирощуєте зелений город на підвіконні, це сприятливі три дні для посіву зелені. За потреби, можна пересаджувати квіти.

25 і 26 грудня зростаючий Місяць у сузір’ї Тільця, це Дні Кореня

Якщо запланована пересадка рослин, потрібно робити це методом перевалки, щоб не зашкодити корінню рослин. Пересаджені кімнатні рослини добре приживуться, насіння буде добре проростати.

27, 28 і 29 грудня Місяць зростає у знаку Близнюків, Дні Квітки

Наприкінці грудня, в ці три дні Місяць подарує позитивну енергетику. Успішно пройдуть пересадка, а також посів і посадка нових квітів.

Місячний календар кімнатних рослин на грудень 2020: що робити по догляду за квітами в останній місяць року

Місячний календар кімнатних рослин на грудень 2020: дати пересадки і догляду за квітами
Коли і як поливати і обприскувати кімнатні квіти

1 грудня спадаючий Місяць у Близнюках, Дні Квітки

Напередодні був Повня і 1 числа в перший місяць зими фахівці не радять активний догляд за рослинами. Їм дають відпочити. Дозволено дуже обмежений полив, якщо рослини цього потребують – так буває, коли повітря в приміщенні пересушене через обігрів.

2, 3 і 4 грудня спадаючий Місяць перебуває у сузір’ї Рака, це Дні Листа

Місячний календар зазначає, що це сприятливі три дні для догляду за рослинами. Не можна пересаджувати, але добре прищипувати пагони, що відросли. Можна формувати крони фікусів.

5 і 6 грудня Місяць спадає у сузір’ї Лева, це Дні Плода

В ці дні добре протирати листя від пилу, проводити полив або обприскування. Можна підібрати нове місце, яке більше підходить за освітленням для квітів.

11 і 12 грудня Місяць спадає в сузір’ї Скорпіона, це Дні Листа

Зростання квітів уповільнюється. Доречним буде помірний полив, обприскування. Широке листя кімнатних рослин можна протерти від пилу.

20, 21 грудня зростаючий Місяць у сузір’ї Риб, це Дні Листа

Квіти, яку готуються цвісти, треба підживити, можна за народними рецептами. Або ж спеціалізованими мінеральними добривами, які призначенні для підживлення кімнатних рослин. Ті рослини, які відходять у зимову сплячку, підживлювати не треба.

22, 23 і 24 грудня зростаючий Місяць у знаку Овна, це Дні Плода

Місячний календар кімнатних рослин на грудень 2020 радить не турбувати кімнатні рослини. В ці три дні можна готувати грунт, купувати горщики для майбутньої пересадки квітів.

30 грудня Повня у знаку Рака

На Повний Місяць – заборонений день, коли не можна турбувати рослини.

31 січень Місяць у знаку Рака – Дні Ліста

Можна розпушувати грунт, щоб кисень краще потрапляв до коріння.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст