ГоловнаАрхівКалендар фарбування волосся квітень 2023: сприятливі дні для зміни кольору волосся

Календар фарбування волосся квітень 2023: сприятливі дні для зміни кольору волосся

Зміна кольору волосся в дати, які вказує місячний календар краси – це запорука отримати бажаний результат. Адже ці дати вираховуються за місячними фазами, знаком зодіаку та місячним днем. Тому, щоб вибрати найкращі сприятливі дні для цієї процедури, в пригоді стане місячний календар фарбування волосся на квітень 2023 року.

Місячний календар фарбування волосся квітень 2023: сприятливі дні

Якщо ви плануєте тільки фарбувати волосся або підфарбувати коріння без стрижки, варто планувати цю процедуру в наведені нижче дні. Якщо ви плануєте одночасно зробити нову стрижку, слід звірятися з календарем стрижок. Це важливо, тому що не завжди одна дата може ппідходити і для фарбування, і для стрижки волосся.

Сприятливі дні для фарбування волосся в квітні 2023

  • 1, 2, 4, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 27, 28, 29, 30 квітня 2023 року.

В чому плюси фарбування волосся в сприятливі дні за місячним календарем краси?

  • під час процедури фарба рівномірно ляже по всій довжині волосся – від коренів до кінчиків, що забезпечить рівномірність зафарбовування;
  • отриманий колір волосся відповідатиме вашим очікуванням;
  • негативні прояви від фарбування, як то посічені кінчені або «пухнасте» волосся будуть мінімальні чи будуть відсутніми взагалі;
  • колір волосся після фарбування у сприятливі дні буде стійким, не буде змиватися.

Крім зазначених факторів, сприятливі дні мають ще й езотеричне значення. Фахівці вказують, що фарбування в такі дні принесе не лише задоволення від свого зовнішнього вигляду, а ще й може допомогти залучити багато хорошого у ваше життя. Наприклад, посприяє кар’єрному зростанню. Або ж ви станете більш привабливими для протилежної статі. Чи, наприклад, новий колір волосся буде залучати гроші та матеріальні статки. Вірити чи ні – кожен вирішує сам, але не варто зовсім відкидати таку можливість.

В пригоді можуть стати корисні поради щодо модних відтінків – фото, що можуть надихнути змінити імідж. Та як самостійно вибирати фарбу, якщо ви фарбуєте волосся вдома самостійно:

Модний колір волосся 2023: фарбування волосся за світовими трендами

Як правильно вибирати фарбу для волосся

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст