Безліч людей у всьому світі відмічають чудовий день всіх закоханих — День Святого Валентина, який і ми будемо відзначати 14 лютого 2020 року. Існують цікаві факти, які Ви могли не знати, але вони поповнять Вашу скарбничку знань

  1. Найдавніший вірш про кохання, що пережив століття, був написаний на глиняній табличці за часів шумерів — винахідників писемності, близько 3500 року до н.е.
  2. У середні віки юнаки і жінки малювали імена, щоб побачити, хто буде їх Валентином. Вони носили напис з цим ім’ям, закріплюючи на рукавах, протягом одного тижня, щоб кожен бачив. Звідси випливає вираз «носити серце на рукаві».
  3. У середньовічні часи дівчата їли незвичайну їжу в день Святого Валентина, щоб мріяти про майбутнього чоловіка.
  4. У 1537 році король Англії Генріх VII офіційно оголосив 14 лютого святом — Днем святого Валентина.
  5. Щорічно люди обмінюється картками на День Святого Валентина у кількості близько 1 мільярда. Це ставить свято закоханих на друге місце по відправленим листівкам. Перше місце у світі по кількості відправлених листівок, займають привітання з Різдвом Христовим.
  6. Річард Кейдбері (син Джона Кейдбері, засновник всесвітньо відомої компанії) створив першу відому коробку цукерок у формі серця до Дня закоханих у 1868 році.