Вже наближається свято Нового року 2019 і правильно підібрана новорічна зачіска створить неповторний образ та веселий настрій у святкову ніч.

Трендами зачіски 2019  року будуть природність та легкість: м’які локони, легка невимушеність у зачісці; високо підняти чи опущені вузли, пучки, коси – великі, маленькі, з ефектом легкої бешкетливості.

Іншим трендом Нового року 2019 також буде повна протилежність – ідеально гладкі прядки, розпущені чи зібрані у конський хвіст.

Поєднує ці два тренди одне – максимальна природність і легкість зачіски.

Стилісти рекомендують використовувати мінімум лаку та стайлингу (воск, гель, пінка для волосся) – максимально живий та природний стиль. Жовта Земляна Свиня, господарка 2019 року, любить повеселитись. І зачіска не повинна заважати цьому, а навпаки – бути легкою, невимушеною, не завдавати Вам клопоту, щоб можна було забути про неї і від душі повеселитись.

Зачіска на Новий рік 2019 для довгого та середнього волосся

Джгути

Джгути зробити Вам буде достатньо легко самостійно. Ця зачіска дає волю фантазії і легкість виконання.

Зачіска Джгутик
Джугик легко зробити самостійно і створити святоквий настрій, прикрасивши аксесуарами

Легка недблаість у зачісці додасть Вам веселого настрою.

Пучок

Жіночність та елегантність надасть Вам зачіска Пучок. Для цієї новорічної ночі потрібно просто додати жартівливості у класичну зачіску —  зібране у пучок волосся  зробити більш розкутим, випустивши пасма волосся та не затягуючи сам пучок.

Зібране у пучок волосся
Зачіска Пучок надасть елегантності Вашому образу

Елегантність та легка бешкетливість із зачіскою Пучок, будуть дуже доречні на новорічному святі.

Стильний пучок для святкової ноічі
Зачіска Пучок може біти вишуканою і одночасно невимушеною

Хвости та косички

Шарм та легкість можуть надати хвости та найрізноманітніші косички. Ви можете обирати на свій смак, головне правило — легкість.

Волосся, зібране у хвіст, і закріплене джгуитоком із пасма
Волосся, зібране у хвіст
Незвичайна косичка
Стильна косичка на новорічне свято

Зачіска на Новий рік 2019 для короткого волосся

Може здатися, що неможливо зробити новорічні зачіску з короткого волосся. Але це не так. Ви можете легко це довести своїм новим образом, трошкі змінивши звичну для всіх укладку волоссі: зробивши трошки недбалий, розтріпаний вигляд волоссю, можно зробити маленькі локони, оновити свою стрижку, пофарбувати волосся у трендовий колір.

Зачіска для короткого волосся
Новорічна зачіска на коротке волосся

Важливим доповненням для новорічної зачіски, незалежно від довжини волосся, будуть новорічні аксесуари. Підберіть, який Вам до вподоби і додайте новорычного настрою своїй зачісці.

Такими аксесуарами можуть бути:

—          широкий обруч для волосся з квітковим орнаментом;

—          заколки з різним різноманітним рослинним декором;

—          перли  — нитки, буси, невеличка брошка для волосся.

Обираючи новорічну зачіску пам’ятайте, що вона повинна не тільки завершувати створений Вами образ, а й не заважати весело і активно проводити свій відпочинок, створюючи святковий настрій на весь рік.