На думку астрологів існують знаки Зодіаку, які ніби створені для сімейного життя. Тому жінки, обранці яких належать до представників Овна, Діви або Терезів, можуть радіти у передчутті щасливого шлюбу. Звичайно, на сімейне життя впливає безліч факторів, але представники саме цих знаків більше за інших схильні його будувати разом з коханою.

Діва

Чоловіки знаку Діви користуються популярністю у жіночої статі. Тому що представники цього знаку чарівні, вміють шуткувати і разом з тим – вони надійні і впевнено стоять ногами на землі.

Діва-чоловік – ідеальні у шлюбі, вони віддані своїй дружині, турботливі батьки. Тобто чоловік-Діва – ідеальний сім’янин.

Терези

Чоловік-Терези – щирі і добродушні. Якщо щось засмучує, він обов’язково поділиться зі своєю другою половинкою. Терези-чоловік завжди поводяться дипломатично. Щоб не образити кохану людину, не зачепити її почуття. Іноді чоловік-Терези мовчить,але це він робить задля того, щоб не засмучувати свою обраницю. Водночас з цим, чоловік-Терези вимагає до себе поваги і адекватного відношення. Якщо жінка не готова так робити, тоді шлюб буде приречений на розрив.

Овен

Чоловік-Овен, не зважаючи на його вибуховий характер, не допустить розладу в сім’ї. При найменших спалахах гніву, Овен намагатиметься з’ясувати стосунки дипломатичним шляхом, як справжній сім’янин. Овни — справжні годувальники, добувачі: вони багато часу віддають роботі, щоб забезпечити своїй сім’ї безбідне життя.

Представник вогняної стихії, ще й голова сім’ї – Овен, знаючи свою роль, вимагатиме від домочадців беззастережного підпорядкування і виконання прийнятих ним рішень. Він змушуватиме жити родину за його правилами. Хоча нічого поганого в цьому немає: це розумні правила і рішення, які приносять в сім’ю достаток і успіх.

Запрошуємо до обговорення!