Астролог виокремили 3 знаки Зодіаку, які можуть бути дуже підступливими. Саме людей цих знаків вважають такими, що будуть використовувати оточуючих у своїх цілях. Безумовна, це може стосуватись будь-якої людини, будь-якого знаку Зодіаку, але ця трійця має «переваги» над іншими.

Близнюки

Цей зодіакальний знак є дуже підступним та хитрим. Вони вміють слухати і потім використовують чужі секрети у своїх інтересах. Але що стосується рідних та близьких людей, Близнюку будуть їм беззавітно вірні і ніколи не скористаються їхніми таємницями, навіть собі у збиток.

Рак

Ніжні та ранимі Раки ввійшли в трійцю підступних знаків, бо вони ставлять свої інтереси вище всього. Люди цього зодіакального знаку можуть зробити підлість і не будуть відчувати докорів сумління. Особливо підступники Раки будуть до людей, які їх образили.

Водолій

Цей знак емоціонально принижує людей, які слабші за нього. Водолії не будуть створювати небезпеку для сильних духом людей, а от слабші – стережіться. Взагалі Водолії тримають оточуючих на певній відстані від себе.